Leonardo DiCaprio Los Angeles'taki Satamadığı Evine İndirim Yaptı! 4.9 Milyon Dolar Veren Alacak

Dünyanın en ünlü oyuncuları arasında yer alan Leonardo DiCaprio, Los Angeles şehrinde yer alan evini satışa çıkardı.

Emlak Magazin 25.01.2022 - 13:20 25.01.2022 - 13:27 Gülcan Özer

Bir döneme damga vuran ve Hollywood'un en çok kazanan isimleri arasında yer alan Leonardo DiCaprio evini satışa çıkardı. Ünlü şarkıcı Moby'nin evini 4 sene önce satın alan Leonardo DiCaprio aldığı evi üzerine kar koymadan aynı fiyat olan 4.9 milyon dolar bedelle satışa sundu. 

Tudor dönemi mimarisi ile dikkat çeken konut geçmişin tarzının bugünün modern mimarisi ile harmanlanan dizaynı ile dikkat çekiyor. 2018 senesinde konutu ünlü şarkıcı Mobys'ten satın alan Leonardo DiCaprio evini ilk olarak Ağustos ayında satışa sunmuştu. 

LEONARDO DİCAPRİO SATAMADIĞI EVİNE İNDİRİM YAPTI! 

Yapmış olduğu gayrimenkul yatırımları ile adından sık sık söz ettiren Leonardo DiCaprio ilk kez geride bıraktığımız yılın Ağustos ayında satışa çıkardığı evinin fiyatına indirim yaptı. Ünlü şarkıcı Mobys'ten satın aldığı evini ilk olarak 5,75 milyon dolara satışa sunmuştu. 

dicaprio evini satışa çıkardı

Mobys'ten evi 4,91 milyon dolar ödeyerek 2018 yılında satın alan Leonardo DiCaprio evini satamaması nedeni ile evin satış fiyatına indirim yaparak 4.895 milyon dolar olarak belirledi. Yani evi aldığı fiyatın da altına satışa çıkardı. Ev tam bir saray yavrusu olarak kabul edilirken evde 3 şömine, spor salonu, sinema salonu, havuz, özel gurme mutfağı ve spa yer alıyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@