Magnum Porsche Çekilişi 2021 Ne Zaman Yapılacak? Magnum Çekiliş Sonuçları Açıklandı Mı?

Magnum'un artık gelenekselleşen Porsche çekilişi 2021 için geri sayım başladı. Magnum Porsche çekilişi ne zaman yapılacak, sonuçlar ne zaman ve nasıl açıklanacak?

Gündem 04.09.2021 - 21:28 04.09.2021 - 21:35 Engin Uzunoğlu

Dünya çapında ün sahibi olan dondurma markası Magnum her yaz sezonunun ardından müşterilerine çekiliş sürprizi yapıyor. Her yıl lüks bir araba için çekiliş düzenleyen Magnum bunu geleneksel hale getirdi. Bu yıl Magnum çekilişinde bir farklılık yapıldı ve Türkiye'de çekilişe katılacak olanlara 2 adet Porsche hediyesi verileceği açıklandı. 

MAGNUM PORSCHE ÇEKİLİŞİNE NASIL KATILINIR?

MagnuM'un 2021 kampanyası olan 2 adet Porsche çekilişine nasıl katılım sağlanacağı merak ediliyor. Buna göre Magnum satın alan müşteriler Magnum çubuklarındaki şifreleri SMS veya Magnum internet sitesi üzerinden göndererek çekilişe katılma hakkı elde ediyorlar. Müşteriler her çubuktaki şifre ile ayrı bir çekiliş hakkı elde ediyorlar. 1 Nisan 2021 ile 30 Eylül 2021 tarihleri arasında isteyen herkes ödüllü çekiliş için başvuru yapılabiliyor. 

magnum porsche çekilişi ne zaman yapılacak

MAGNUM PORSCHE ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Magnum 2021 Porsche kampanyası ile alakalı olarak merak edilen konulardan birisi de çekiliş tarihi oldu. Buna göre Magnum Türkiye 2021 Porsche çekilişi 13 Ekim 2021'de saat 11:00'de noter huzurunda yapılacak. Çekiliş yeri ise U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Sütlüce Mahallesi Bayrak Sokak No:4 Beyoğlu İstanbul şeklinde duyuruldu. İsteyen herkes noter huzurunda yapılacak olan Magnum Porsche çekilişine katılım gösterebilecekler. 

MAGNUM 2021 ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Magnum 2021 Porsche çekiliş sonuçlarının ne zaman, nasıl açıklanacağı da merak ediliyor. Magnum tarafınfan yapılan açıklamaya göre 3 adet Porsche klazanan asil ve yedek talihliler 16 Ekim 2021 günü yayınlanacak olan Hürriyet gazetesi Cumartesi Eki ile ilan edilecek. Ayrıca asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla da tebligat gönderilecek. 

ÖDÜLLER NASIL ALINACAK?

Magnum 2021 çekilişinde ödül kazanacak olanların ödülleri ne şekilde alabilecekleri de açıklandı. Buna göre çekilişte belirlenen asıl talihliler 31 Ekim 2021 'e kadar, yedek talihliler ise 15 Kasım 2021'e kadar ikramiye kazandıklarını gösteren okunabilir şifrelerin yazılı olduğu Magnum çubuklarını kimlik fotokopileriyle beraber ve iletişim bilgilerini de ekleyerek internet ortamında veya şahsen U2 Tanıtım'as iletecekler. Bu şekilde Porsche ödüllerini almaya hak kazanacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@