Master Chef Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek Boşanıyor Mu? Evleri Ayırdıkları İddia Edildi

Televizyonların reyting rekortmeni yemek yarışması Master Chef ile ününe ün katan İtalyan Şef Danilo Zanna ile eşi Tuğçe Demirbilek'in boşanacakları iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Emlak Magazin 04.10.2021 - 11:08 04.10.2021 - 11:08 Gülcan Özer

Yaptığı yemekler ve verdiği tarifler kadar konuştuğu Türkçesi ile de gönüllere taht kuran ve kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturan İtalyan şef Danilo Zanna hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Hürriyet Gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ tarafından yapılan habere göre ünlü şef iş hayatındaki başarısını özel hayatına taşıyamadı. 

Tatil amacı ile geldiği Türkiye'de gönlünü Tuğçe Demirbilek'e kaptıran ve aldığı evlilik kararı sonrası ülkemize yerleşen Danilo Zanna'nın örnek gösterilen bir evliliği bulunuyordu. 9 senedir devam eden evliliğin üzerinde kara bulutlar dolaştığı, çiftin ayrılık kararı aldığı ve bu nedenle Danilo Zanna'nın evden ayrıldığı iddia edildi. 

DANİLO ZANA'NIN EŞİ İLE EVLERİ AYIRDIĞI İDDİA EDİLDİ! 

Ekranların en sevilen şeflerinden biri olan ve Master Chef isimli program ile ekranlarda boy gösteren Danilo Zanna'nın eşi de merak konusu oluyordu. Eşi ile Türkiye'ye tatil için geldiği dönemde tanıştığını ve evlenme kararı alarak Türkiye'ye yerleştiğini belirten Zanna'nın mutlu evliliği paylaşımlarına da yansıyordu. 9 senedir evli olan çift 2012 senesinde evlendikten 1 yıl sonra da Zeno Tibet adını verdikleri oğullarını kucaklarına almıştı. 

Ailesi ile beraber Etiler'de oturan ünlü şefin şiddetli geçimsizlik nedeni ile boşanma kararı aldığı, bu nedenle evini taşıdığı ancak oğluna yakın olmak istediği için yeni evini de Etiler bölgesinden tuttuğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. En son Temmuz ayında beraber yaptıkları tatilin fotoğraflarını paylaşan çift o tarihten sonra ortak resim paylaşmaması ile dikkat çekmişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@