Mesut Özil Alaçatı 'da Yer Alan Villası İçin 10 Milyon Lira Harcayacak!

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özil ve sevgili güzel oyuncu Amine Gülşe Çeşme'de ki villaları için hiçbir masraftan kaçınmıyor.

Emlak Magazin 28.05.2018 - 10:17 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özil ve sevgili güzel oyuncu Amine Gülşe Çeşme'de ki villaları için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Mesut Özil'in sevgilisi ile yaz tatilini geçireceği ve gelen arkadaşlarını ağırlayacağı villa için kesenin ağzını açtığı ve 10 milyon liralık bir bütçe ayırdığı açıklandı. 

Dünyanın  En Çok Kazanan Futbolcularından Biri Dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasında yer alan Mesut Özil kazandığı parayı gayrimenkule yatırmayı seviyor. Türkiye'de de çok sayıda gayrimenkulü bulunan ünlü futbolcu haftalık 350 bin sterlin kazanıyor. Yani ünlü futbolcunun haftalık kazancı 2 milyon lirayı geçiyor.Amine Gülşe ile ilişkiye başladıktan sonra Türkiye'de daha çok zaman geçirmeye başlayan yıldız futbolcu sevgilisinin memleketinde villa aldı. Satın aldığı villa için 10 milyon liralık bir bütçe ayıran yıldız oyuncu rüya gibi bir yazlık inşa etmeye hazırlanıyor. Villasının içerisinde tenis kortunun dahi bulunacağı iddia edilen ünlü futbolcunun ünlü isimlerin gözde tatil beldesi olan Çeşme Alaçatı'yı tercih etmesinin en büyük nedeninin sevgilisi olduğu iddia edildi.Villanın Tapusunu Abisinin Üstüne Aldırdı Ünlü futbolcunun tapu işlemleri için gelmeye zaman bulamadığı için villanın tapusunu ağabeyi Mutlu Özil üzerine aldığı belirtilirken villa inşaatının bu yaz bitmesi ve villanın tatil sezonuna yetişmesi için talimat verdiği öğrenildi. Arsenal'de oynayan futbolcunun villanın dekorasyonu için sevgilisine yetki verdiği ve Amine Gülşe'nin villayı kendi zevkine göre dekore edeceği belirtildi. Villa tamamlandığı anda Alaçatı'da ki en pahalı villa olacak. Mesut Özil'in evi ise İngiltere'de yer alıyor. Ünlü futbolcu İngiltere'de 192 milyon liralık lüks bir malikanede yaşıyor.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@