Mesut Özil Hayırlı Damat Çıktı, Kayınvalidesine 12 Milyon Liraya Ev Aldı!

Fenerbahçe'ye olan transferi ile uzun süre gündemi meşgul eden Mesut Özil şimdi de yapmış olduğu konut yatırımı ile adını bir kere daha duyurdu. Amine Gülşe ile hayatını birleştiren Özil'in kayınvalidesi Gülter Gülşe'ye Acarkent'ten süper lüks bir villa satın aldığı iddia edildi.

Emlak Magazin 23.06.2021 - 11:40 23.06.2021 - 11:40 Serhat Karaman

Uzun yıllar dünyanın en büyük futbol kulüplerinde top koşturan ve Alman milli takımında forma giyen Mesut Özil geride bıraktığımız sezonda ise Fenerbahçe'ye transfer olmuştu. Fenerbahçe'ye transfer sürecinde ve yaşadığı sakatlıklar ile uzun süre gündemi meşgul eden Mesut Özil son olarak kayınvalidesine yaptığı milyonluk jest ile gündeme geldi. 

MESUT ÖZİL'DEN KAYINVALİDESİNE MİLYONLUK JEST! 

Hürrliyet Gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ tarafından yapılan habere göre Mesut Özil kayınvalidesine son derece büyük bir jestte bulundu. Fenerbahçe'ye transfer olduğu ilk sene şampiyonluğu kıl payı ile kaçıran Mesut Özil'in eşi Amine Gülşen'in annesi Gülter Gülşe'ye ünlülerin gözdesi ve pahalı emlak fiyatları ile dikkat çeken Acarkent'ten lüks bir ev aldığı iddia edildi. 

İddialara göre Mesut Özil kayınvalidesi Gülter Gülşe'ye satın aldığı ev için kesenin ağzını sonuna kadar açtı ve 12 milyon lira ödeme yaptı. Duyanların "böyle damat dostlar başına" yorumunu yapmasına neden olan Mesut Özil'in eşinin ailesi ile arasının çok iyi olduğu konuşulanlar arasında bulunuyor. 

Hatırlanacağı üzere Mesut Özil Fenerbahçe'ye transfer olacağı dedikodularının ilk başladığı dönemlerde Elif Dürüst tarafından satılan Çamlıca'da yer alan lüks bir villayı satın almış, villanın tadilatını bizzat eşi Amine Gülşe yönetmişti. Çift transfer işlemleri tamamlandıktan sonra bu lüks villada yaşamaya başlamıştı. Ünlü çiftin Çeşme'de de Acun Ilıcalı ile komşu oldukları son derece lüks bir yazlıkları bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@