MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den CHP'ye FETÖ ve Libya Eleştirisi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli parti mensupları ile birlikte gerçekleştirilen toplantı kapsamında yaptığı konuşmasında gündem konularını değerlendirdi.

GÜNDEM 12.01.2020 - 14:22 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli parti mensupları ile birlikte gerçekleştirilen toplantı kapsamında yaptığı konuşmasında gündem konularını değerlendirdi. Konuşmasında CHP ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Devlet Bahçeli'nin açıklamalarını sizlerle buluşturuyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, Milletvekilleri ve İl Başkanları Ortak Toplantısı kapanış konuşmasını yaptı.Konuşmasında hem toplantıya hemde Türkiye gündemi ile yurtdışında yaşanan olaylara dair değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, önemli konu başlıkları üzerinde durdu. MHP Lideri Bahçeli konuşmasında çeşitli konularda gösterdikleri tutum nedeniyle CHP'yi de eleştirdi. MHP LİDERİ BAHÇELİ'DEN CHP'YE SERT ELEŞTİRİMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli konuşmasının bir bölümünde Libya konusunda takındıkları karar nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi. CHP'nin FETÖ konusunda atmış olduğu adımı de ele alan MHP Genel Başkanı Bahçeli şu ifadeleri kullandı. "FETÖ'nün siyasi ayağı açıklamamızdan sonra komisyon kurun destek olalım derler ama FETÖ'ye kimin destek olduğunu gösteremezler. CHP'nin sicili kabarıktır. Kılıçdaroğlu'nun sözleri yalandır. Türkiye Libya'da huzurun yanındadır. Libya'da ne aradığımızı söyleyenler Akdeniz'de boğulmamızı isteyen işbirlikçilerdir. Hafter'i makul bulan CHP'nin Türk askerini mahsurlu görmesi utanmazlıktır. Çok uygun görüyorsa Kılıçdaroğlu bir gemiye binip soluğu Hafter'in yanında alması tavsiyemizdir."Konuşmasının devamında basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan MHP Lideri Bahçeli, FETÖ'nün siyasi ayağının araştırılması konusunda CHP'ye güvenlenin olmadığını ifade etti. CHP'nin Atatürk'ten uzaklaştığını ifade eden Devlet Bahçeli, HDP ile kucaklaşmış bir CHP'nin hiçbir teklifiyle işbirliği yapma niyetimiz de yoktur, kabulümüz de yoktur, ifadelerini kullandı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@