Michael Schumacher Tedavi Olsun Diye Karısı 30 Milyon Euro Ödeyerek Villa Aldı

Dünyanın en ünlü ve en çok kazanan yarış pilotlarından biri olan Michael Schumacher 5 sene önce geçirdiği kazanın ardından evinde tedavi olmaya devam ediyor.

Emlak Magazin 16.08.2018 - 14:07 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Dünyanın en ünlü ve en çok kazanan yarış pilotlarından biri olan Michael Schumacher 5 sene önce geçirdiği kazanın ardından evinde tedavi olmaya devam ediyor.

Michael Schumacher tedavi sürecine devam ederken sağlığı hakkında hiçbir açıklama yapılmaması yaşanan merakı biraz daha arttırıyor. Son olarak Michael Schumacher'in eşi tarafından alınan süper lüks köşk magazin basınının gündemine taşındı. Real Madrid Başkanı Florentina Perez Sattı!Real Madrid Başkanı Florentina Perez'e ait olduğu açıklanan süper lüks köşk Micheal Schumacher'in eşi Corinna tarafından tam 30 Milyon Euro ödenerek satın alındı. Corinna'nın süper lüks köşkü eşinin tedavi sürecini hızlandırmak için aldığı iddia edildi. Bilindiği üzere Michael Schumacher 2013 yılında kayak tatili yaparken geçirdiği kaza sonrasında ciddi biçimde yaralanmış ve kelimenin tam anlamı ile ölümden dönmüştü. Uzun süre komada kaldığı ve ağır beyin hasarı aldığı açıklanan Michael Schumacher tedavi boyunca basından uzak tutuldu ve açıklamalar son derece sınırlı tutularak yapıldı. Michael Schumacher bugüne kadar Cenevre'de bulunan evinde tedavi görüyordu. 7 kez Formula şampiyonu olarak kırılması zor bir rekora imza atan ve tüm dünyaca tanınan efsane pilotun sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama yapılmazken Andratx şehri belediye başkanı Katia Rouarch, L'illustre'ye "Michael Schumacher'in artık burada yaşayacağını resmi olarak söyleyebilirim. Onu karşılamak için hazırlıklarımız tamam." dedi. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@