Micheal Jakson'un Evi 39 Milyon Dolara Alıcı Bekliyor

Hiç tartışmasız dünyanın pop kralı olarak kabul edilen Micheal Jakson'a ait olan ev mirasçıları tarafından 39 milyon dolara satışa çıkarıldı.

Emlak Magazin 04.07.2018 - 18:30 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Hiç tartışmasız dünyanın pop kralı olarak kabul edilen Micheal Jakson'a ait olan ev mirasçıları tarafından 39 milyon dolara satışa çıkarıldı.

Micheal Jakson'un evi denildiğinde herkesin aklına ilk olarak Neverland evi adı verilen evi gelse de ünlü şarkıcının New York'ta yer alan son derece değerli bir evi daha bulunuyor. 12 bin 745 metrekarelik büyüklüğe sahip olan ev New York'un en değerli bölgelerinden biri olan Central Park ve 5. Cadde arasında bulunuyor. Ünlülerin yoğun olarak yaşadığı bölgede konut fiyatları cep yakıyor. Nicole Kidman Eve Talip Oldu Micheal Jackson tarafından 2001 yılında 11 milyon dolar ödenerek satın alınan malikaneyi mirasçıları 39 milyon dolara satışa çıkardı. Son derece yüksek fiyatı nedeniyle ev uzun zamandır satılamayan eve en son ünlü oyuncu güzel yıldız Nicole Kidman ve eşinin talip olduğu iddia edilmiş ancak kesin bir açıklama yapılmamıştı. 6 Katlı Evde 7 Yatak Odası ve 8 Banyo Bulunuyor Her bir katında birbirinden lüks özelliklerin bulunduğu 6 kattan oluşan evde 7 yatak odası ve 8 banyo bulunuyor. İki kattan oluşan cumbası da bulunan evin bodrum katında özel spor salonu ve sinema salonu da bulunuyor. Son katında ise kendisine özel bir terası bulunan ev muhteşem tarza sahip dekorasyonu ile de gören kişileri kendisine hayran bırakıyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@