Müge Anlı'da Son Dakika: 10 Senelik Cinayet Çözüldü, Osman Biçer Cinayeti İtiraf Etti!

Müge Anlı bir kere daha büyük bir başarıya imza attı ve 10 sene önce yaşanan cinayeti ortaya çıkardı.

Müge Anlı'da Son Dakika: 10 Senelik Cinayet Çözüldü, Osman Biçer Cinayeti İtiraf Etti!

Müge Anlı bir kere daha büyük bir başarıya imza attı ve 10 sene önce yaşanan cinayeti ortaya çıkardı. Ailesinin kayıp ihbarı üzerine 10 sene önce bir anda ortadan kaybolan Güldane Biçer isimli kadının cinayete kurban gitti, katilin ise Müge Anlı'nın canlı yayınına katılan ve vermiş olduğu çelişkili ifadelerle dikkat çeken eşi Osman Biçer'in olduğu ortaya çıktı.

GÜLDANE BİÇER'E NE OLDU, KİM ÖLDÜRDÜ, KATİLİ KİM ÇIKTI?

Müge Anlı'nın canlı yayında bir cinayet daha çözüldü. Kardeşleri tarafından yapılan başvuru sonucunda Müge Anlı ve ekibi olayı araştırmaya başlamış, Güldane Biçer isimli kadının 10 sene önce ortadan kaybolduğu ve bir daha kendisinden haber alınamadığı söylenmişti. Cinayet zanlısı olarak ailesi genç kadının eşinden şüphelendiklerini söylerken Osman Biçer ise cinayeti şiddetle reddetmişti.

Dün yapılan canlı yayında Osman Biçer lehine ifade veren bir kişinin yalan söylediğini itiraf etmesi üzerine stüdyo bir anda karışmış, Biçer canlı yayında göz yaşı dökerek oğluna "Bana güven, ben yapmadım" diyerek cinayet iddialarını bir kere daha reddetmişti. Canlı yayında ortaya çıkan yeni delillerin ardından güvenlik güçleri eski kocayı bir kere daha gözaltına aldı ve Cumhuriyet Savcısı tarafından ifadesi alındı.

Biçer vermiş olduğu son ifadesinde eşini öldürerek Büyükçekmece'de Karaağaç Mahallesi Eskice Mevkii'nde bulunan bir alana gömdüğünü itiraf etti. 16 Eylül 2011 tarihinde kavga ettiklerini, bir gün sonra ise pazardan eve döndüğünde yine tartıştıklarını, bu tartışma sonrasında ise cinayeti işlediğini itiraf ederek talihsiz kadını gömdüğü yeri cinayet masası ekiplerine gösterdi. Yapılan kazı çalışmaları sonrasında 10 sene önce öldürülen kadının cesedine ulaşıldı. Osman Biçer adliye çıkışında yapmış olduğu açıklamasında ise "Arkamdan çok iş çevirdi, hak etti, az bile yaptım. Oğlumdan özür diliyorum, başka da bir şey demiyorum" diyerek göz yaşlarına boğuldu.

32 yaşında eşi tarafından cinayete giden kadının naaşı ekiplerin çalışması ile gömüldüğü yerden çıkartılarak adli tıp kurumuna kaldırıldı. Müge Anlı bugün yapmış olduğu canlı yayında ise güvenlik güçlerine ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne teşekkür ederken canlı yayında annesinin başka birine kaçtığını düşünerek büyütülen oğlunun yapmış olduğu sert açıklamalar katilin babası çıkması sonrasında sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

SONRAKİ HABER