Murat Dalkılıç'la Kavga Eden Hande Erçel 6 Bin Liraya Kiralık Daire Tutarak Evleri Ayırdı

Türk popunun sevilen yıldızı Murat Dalkılıç ile ünlü dizi oyuncusu Hande Erçel yaşadıkları kavga sonucunda evlerini ayırdı.

Emlak Magazin 04.09.2018 - 09:06 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Türk popunun sevilen yıldızı Murat Dalkılıç ile ünlü dizi oyuncusu Hande Erçel yaşadıkları kavga sonucunda evlerini ayırdı. Erçel kavga sonrası Ulus'ta 6 aylık kirası 6 bin lira olan daireye taşındı.

Türk televizyonlarının genç yıldızı Merve Boloğur ile boşandıktan sonra Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlayan Murat Dalkılıç 9 aylık ilişkisinde ilk ciddi kavgalarını yaşadı. Erçel'in yaşanan büyük kavga sonrasında eşyalarını toplayarak yakışıklı şarkıcı ile beraber kaldığı Beykoz'da ki yalıdan ayrılarak Ulus'a taşındığı iddia edildi. Aylık Kirası 6 Bin Liraya Daire Tuttu Dizilerin aranılan yıldızı olan Hande Erçel'in yaşadıkları kavga sonrasında yakışıklı şarkıcının Beykoz'da bulunan yalısından ayrıldı. Hande Erçel emlakçısını arayarak durumu izah etti ve kendisine çok acil bir daire bulmasını istedi. Emlakçısı güzel oyuncu için Ulus'ta aylık kirasının 6 bin lira olduğu öğrenilen bir daire tutarak gerekli ayarlamaları yaptı. Erçel'in daireyi kısa süreli tuttuğu iddia edilse de ünlü çiftin yeniden barışıp barışmayacağı büyük merak konusu oldu. Murat Dalkılıç'ın Evi Nerede?Genç kızların sevgilisi Murat Dalkılıç emlak yatırımını tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Ünlü şarkıcı kazandığı paranın büyük bir bölümünü emlak yatırımlarına harcarken şu anda ise Beykoz Çubuklu Vadi Konaklar içerisinde yer alan yalısında kalıyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@