N'Diaye ve Onyekuru Transferi İçin Galatasaray Yönetiminden Menajere Milyonluk Villa Jesti İddiası!

Fransa merkezli DW Sports Management adlı futbolcu menajerlik şirketinin ortakları arasında yer alan William D'Avila'nın adı Galatasaray'ın transfer krizi nedeniyle bir kere daha gündeme geldi.

Emlak Magazin 02.03.2022 - 15:30 02.03.2022 - 15:39 Gülcan Özer

Galatasaray yönetiminde eski yöneticiler ile yeni yönetimi karşı karşıya getiren transfer krizinde adı geçen William D'Avila hakkında çok konuşulacak bir iddia da Sözcü Gazetesi tarafından gündeme taşındı. Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın yapmış olduğu sunumda adı 5.5 milyon Euro'luk ödeme ile gündeme bomba gibi düşen D'Avilla'ya bu paranın yanı sıra eski yönetimin milyonluk villa hediye ettiği ortaya çıktı. 

Badou N'Diaye ve Henry Onyekuru'nun Galatasaray takımına transfer olması konusunda devreye sokulan William D'Avila için hem rekor tutarda menajerlik ücreti ödendiği hem de fanatik Galatasaraylı olması ile bilinen NEF İnşaat'ın sahibi Erden Timur tarafından milyonluk villa hediye edildiği ortaya çıktı. Haber kamuoyunda da büyük yankı uyandırdı. 

NEF'İN PATRONU ERDEN TİMUR TRANSFER İÇİN MİLYONLUK VİLLA HEDİYE ETMİŞ! 

Sözcü Gazetesi tarafından yapılan habere göre William D'Avila bir öncesi Galatasaray Yönetimi tarafından Badou N'Diaye ve Henry Onyekuru'nun transferi için devreye sokuldu. Ünlü menajer transfer için Galatasaray yönetiminden rekor ücret talep ederken yönetim bu paranın yanı sıra 2 dünya yıldızı için ünlü menajere NEF projesinden 4+1 villa hediye etti.

gs menajer krizi

Milyon dolarlık villanın NEF'in sahibi Erden Timur tarafından Galatasaray Kulübüne bağış olarak verildiği ve para alınmadığı, bu villanın yanı sıra Erden Timur'un GS ile imzaladığı sponsorluk anlaşmasının yanı sıra 9 milyon liralık daha gayrimenkul bağışı yaptığı aynı haberde yer alan iddialar arasında yer aldı. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@