Nişantaşı'nda Apartman Görevlisi Ünlülerden Aldığı Borçla Vurgun Yaptı!

İstanbul Nişantaşı'nda birçok ünlü ismin yaşadığı tarihi binada apartman görevlisi bu isimlerden borç para aldıktan sonra ortadan kayboldu.

Emlak Magazin 08.02.2022 - 10:01 08.02.2022 - 10:01 Büşra Uluşen

İstanbul Nişantaşı'nda ağızların açık kalacağı bir olay yaşandı. Nişantaşı'nda ünlü birçok ismin yaşadığı binanın apartman görevlisi, kendine yakın bulduğu ünlü isimlerden borç para aldı. Ancak apartman görevlisi, eşini ve çocuğunu bırakıp topladığı parayla kayıplara karıştı. 

ÜNLÜLERDEN TOPLADIĞI PARALARLA KAÇTI!

Nişantaşı'nda Haldun Dormen, İlber Ortaylı, Bennu Gerede, Zafer Algöz ve Adil Şentekin gibi ünlü isimlerin yaşadığı caddede bulunan bir bina dolandırıcılık iddiasıyla gündeme geldi. 

İddialara göre, ünlü isimlerin oturduğu caddedeki tarihi binada çalışan apartman görevlisi, paraya ihtiyacı olduğunu söyleyerek kendine yakın hissettiği isimlerden 5'er bin lira borç aldı. Ardından eşi ve çocuğunu evde bırakarak topladığı paralarla ortalıktan kayboldu. 

Apartman yöneticisi, kendisi için kayıp ilanında bulunurken, para veren daire sahipleri de olayın şokunu yaşıyor. 

nişantaşı apartman görevlisi dolandırıcılık

KENDİSİ İÇİN KAYIP İLANI VERMİŞ!

Apartman sakinlerinden 'borcum var' diyerek binlerce lira toplayan apartman görevlisinin henüz ne kadar para topladığı bilinmiyor. Bazı evli çiftlerden iki kez para aldığı öğrenilen apartman görevlisinin kendisi için kayıp ilanı verdiği de ortaya çıktı. 

Ailesinin bir haftadır kendisine ulaşamaması nedeniyle işine son verilecek olan apartman görevlisi için bulunduğunda hakkında şikayette bulunulacak. 

'' O MASUMLARDAN BİRİ OLABİLİRDİM ''

Gazeteci Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında bu konuya değinerek kendisinin olayın yaşandığı binaya komşu olduğunu, kendisinin de dolandırılan kişilerden biri olabileceğini ifade ederek şunları söyledi:

'' Bir apartman görevlisi, bu isimleri inceden kafalamış. Çok saf bir tarafım olduğunu aklıma getirip... Bu isimlerden biri olup ben de haber olabilirdim '' dedi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@