Pandemiden Uzak, İzole Nisan Ayı Tatil Yeri Önerileri

Koronavirüs salgını nedeni ile getirilen yasaklarda kademeli gevşeme devam ederken Nisan ayı tatil yeri önerileri de açıklandı. Nisan'da tatile nereye gidilir, Nisan ayında gidilebilecek yerler, tatil mekanları nereleri?

Gezi / Seyahat Rehberi 29.03.2021 - 17:00 29.03.2021 - 17:00 Serhat Karaman
Pandemi nedeni ile uzun süredir tatil yapamayan kişilerin baharın müjdecisi Nisan ayının gelmesi ile beraber tatil planları yapmaya başladı. En güzel tatil yeri önerileri için vatandaşların önceliği bu ayda değişmedi ve pandemiden uzak, izole tatil mekanı arayışları hız kazandı. Peki, Nisan ayında tatile nereye gidilir?

NİSAN AYINDA TATİL YAPILACAK YERLER TÜRKİYE!

Tatil yapmak isteyen kişiler Nisan ayının gelmesi ile beraber büyük bir heyecan yaşarken tatil yeri önerileri de araştırılmaya başlandı. Özellikle de pandemiye uygun, kalabalık olmayan izole tatil önerileri merak ediliyor. İşte Nisan ayı için değerlendirebileceğiniz güzel tatil yeri önerileri:ABANT NİSAN AYINDA NASIL OLUR?

Her mevsimin ayrı bir güzelliğini yansıtmayı başaran Abant Nisan ayında da baharın gelmesi ile beraber eşsiz güzellikleri tatilcilere sunuyor. Günübirlik turlar ile tatilcilerin gözde rotası olan Abant günübirlik ziyaretlerin yanı sıra Bolu otelleri sayısında konaklamalı tur seçenekleri de sunuyor. Gölün etrafını saran sık orman yeşilin her tonunu görsel bir şölen olarak sunarken bisiklet turları ve doğa yürüyüşleri ile göl etrafında kamp yapmak ta mümkün oluyor.SAFRANBOLU EVLERİ NİSAN AYINDA BİR BAŞKA GÜZEL!

Nisan ayında gezmek için tatil önerisi arayan kişilere alternatif bir rota önerisi de Safranbolu olarak öne çıkıyor. Özellikle de Safranbolu Evleri UNESCO tarafından koruma altına alınması ile dünyaca büyük bir üne kavuşmuş durumda. Osmanlı mimarisinin eşsiz güzelliklerine sahip olan Safranbolu Yörük Köyü, Hıdırlık Tepesi, Saat Kulesi gibi yerlerle üne kavuşmuş durumda.NİSAN AYI TATİLİ İÇİN ÖNERİ ARAYANLARA: ŞİLE AĞVA

Hem İstanbul'a yakın hem de İstanbul'dan bir o kadar uzak. Son dönemin en gözde tatil mekanları arasında yer alan Şile Ağva baharın geldiğini en güzel hissedebileceğiniz tatil mekanları arasında yer alıyor. Ağva otelleri konaklamalı tatil yapmak isteyen kişilere hitap ederken Şile turları ile de günübirlik gezi seçenekleri de sunuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@