Pennsylvania’da Senatör Olmak İçin Yarışan Mehmet Öz Emlak Zengini Çıktı! İşte Dr Öz'ün Milyon Dolarlık Mal Varlığı

Amerika'da Dr. Öz isimli show programı ile dünyaca büyük bir üne sahip olan Mehmet Öz Pennsylvania’dan senatör seçilmek için çalışmalara başlamıştı. İşte Mehmet Öz'ün serveti ve mal varlığı!

Emlak Magazin 08.04.2022 - 12:10 08.04.2022 - 12:16 Gülcan Özer

Son dönemde Türkiye'de babasının vefatının ardından kız kardeşi ile yaşadığı miras kavgası ile haberlere konu olan Mehmet Öz, yaşadığı Amerika'da senatör seçilmek için kampanya başlatmıştı. Seçim kampanyası döneminde çifte vatandaşlığı olması nedeni ile eleştirilere neden olan Mehmet Öz seçilmesi halinde Türk vatandaşlığından çıkacağını açıklaması ile Türkiye'de eleştirilere hedef olmuştu. 

Amerika'da siyasete atılmaya hazırlanan Dr. Mehmet Öz'ün sahip olduğu milyon dolarlık servet ortaya saçıldı. Siyasete atılmaya hazırlanan Mehmet Öz'ün serveti resmi belgelerle ortaya çıkarıldı. Pennsylvania’da Cumhuriyetçiler adına senatörlük koltuğuna oturmaya hazırlanan Mehmet Öz, diğer adaylara karşı yarışacak. 

MEHMET ÖZ'ÜN SERVETİ NE KADAR?

Açıklanan resmi belgelere göre Mehmet Öz'ün kişisel serveti dudak uçuklattı. Amerika'da tanınmasını ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’e borçlu olan Mehmet Öz kendisine sunulan fırsatı iyi değerlendirmiş ve tüm dünya çapında büyük bir üne kavuşmuştu. 

Mehmet Öz'ün seçim için yaptığı çalışmalar kapsamında kişisel serveti resmi belgelerle ortaya saçıldı. Mehmet Öz'ün servetinin eşi ile ikisinin üzerine olduğu ortaya çıkarken Pennsylvania’daki ünlü akaryakıt şirketi Wawa’da büyük bir hissesi olduğu görüldü. 

Emlak zengini olduğu görülen Mehmet Öz'ün New Jersey, Pennsylvania, New Hampshire, Florida ve Türkiye’de çok sayıda daire, konut, yazlık ve arsa yatırımı yaptığı görülürken kişisel servetinin parasal değeri ise 76 milyon dolar ile 300 milyon dolar arasında olduğu belirtildi. Okeechobee’de bir sığır ve inek çiftliği bulunan Mehmet Öz'ün sadece sahibi olduğu ineklerin değerinin 500 bin dolar olduğu iddia edildi.

 Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@