Pes Dedirten Olay! Para Karşılığında Anlaştığı Kadınlara Falaka Attı

Kayseri'de bir adam para karşılığında anlaştığı kadınlara falakaya yatırdı. O anları birde kameraya alan şahıs hakkında soruşturma başlatıldı.

Gündem 06.09.2021 - 16:49 06.09.2021 - 16:53 Mustafa KARAGÖZ

Kayseri'de inanılması güç bir olay ortaya çıktı. Kentte yaşıyan 33 yaşında bir şahıs para karşılığnda anlaştığı kadınlara falaka attı. Maddi durumu iyi olmayan kadınlarla anlaşan şahıs ise yine bir kadının ifadesi ile ortaya çıktı.

PARA KARŞLIĞINDA ANLAŞTIĞI KADINLARA FALAKA

Bir kargo firmasında çalışan 33 yaşındaki adam bazı kadınlarla falaka atması karşığında anlaştı. Özellikle maddi durumu iyi olmayan kadınlarla anlaşan şahıs kadınların ellerini ve ayaklarını bağladı. Sonra bir yere sabitleyen şahıs kadınlara farklı cisimlerle falaka attı.

kayseri falaka

Oklava ve benzeri maddelerle kadınların ayaklarına vuran şahsın kadınlara 250 TL ile 500 TL arasında ödeme yaptığı öğrenildi.

kayseri falaka 4

Görüntülerin ortaya çıkmasıyla birlikte E.T. isimli şahıs hakkında kadınlara falaka atmaktan soruşturma başlatıldı. Görüntülerde, E. T.'nin para karşılığında eve getirdiği kadınların ellerini ve ayaklarını bağladığı ve falaka attığı görülüyor.

kayseri falaka 3

Eve gelen kadınların ellerini kelpçe yada eşarpla bağlayan adam falaka sırasında kadınların hem videolarını hemde fotoğraflarını da çekti. Kadınların gözlerini uyku bandı ile kapattıktan sonra ellerini ve ayaklarını bağlayıp ayaklarına plastik sopa ya da oklava ile vuran şahsın görüntüleri polis tarafından ele geçirildi.

kayseri falaka 2

Şahsın kendine göre güzel bulduğu kadınlara 500 TL ödediği öğrenilirken bazı kadınlara ise 250 TL ödeme yaptığı belirlendi.

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde meydana gelen olayda şahıs hakkında hem cinsel taciz hemde müstehcenlik hakkında soruşturma başlatıldı. Adamın yakalanması ise falaka atılan bir kadının sayesinde ortaya çıktı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@