Prison Break Dizisi Nerede Çekiliyor?

Netfilx dizileri arasında yer alan Prison Break Dizisi her geçen gün izleyici kitlesini arttırmaya devam ediyor. Peki Prison Break nerede çekiliyor oyuncuları kim?

EMLAK MAGAZİN 30.05.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Netfilx dizileri arasında yer alan Prison Break Dizisi her geçen gün izleyici kitlesini arttırmaya devam ediyor. Peki Prison Break nerede çekiliyor oyuncuları kim?

Prison Break dizisi dizi ve film platformu netfilx üzerinde yayınlanıyor ve sadece netflix üyeleri tarafından izlenebiliyor. Prison Break dizisinin yaratıcısı ve yapımcısı bu dizi sayesinde çok sayıda ödülü hem Amerika hem de Amerika dışında almış olan ve sinema ve dizi sektörüne çok değerli oyuncular kazandırmış olan Paul Scheuring olarak karşımıza çıkıyor.Prison Break Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Prison Break dizisinin çekildiği yer Amerika’nın Chicago eyaleti ve burada bulunan çeşitli mekanlar. Özellikle hapishane sahnelerinin büyük çoğunluğu aslında stüdyoya çekilen dizide birçok gerçek hapishane görüntüsü ve çekimi de kullanıldı.Prison Break Dizisinin Konusu Nedir?Prison Break dizisinin konusu Lincoln politik bir komploya kurban giderek ölüm cezasına çarptırılır. BU haksızlığı gören kardeşi Michael Scofield abisini kurtarmanın tek çaresi olarak onu hapisten kaçırmak olarak görür. Ancak abisinin kaldığı hapishane son derece yüksek güvenlikli bir hapishanedir ve burada dışarıdan ulaşmak adeta imkansızdır.Bu sebeple Michael Scofield abisini kurtarmak için müthiş bir kaçış planı yapar ve bu planın en kritik ve can alıcı parçası abisi kurtarmak için bir suç işleyip abisinin bulunduğu hapishaneye girmesidir. Abisi ile aynı hapishaneye giren Michael Scofield daha sonra ona müthiş kaçış planını açıklayacaktır ve bu planın mükemmelliğine abisi bile çok şaşıracaktır. Diğer yandan dizinin ilerleyen sezonlarında kardeşleri çok büyük maceralar da beklemektedir.Prison Break Dizisinin Oyuncuları Kimler?Prison Break dizisinin oyuncuları başrolde Michael Scofield rolünde Wentworth Miller ve kardeşi Lincoln 'Linc' Burrows rolünde Dominic Purcell.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@