Rusya'da Çalışmak İsteyenler İçin İnşaat Sektörü İş İlanları

Türk müteahhitler yurt dışında pek çok ülkede başarılı projeler ile adından söz ettirmeye devam ederken kurulan şantiyelerde de inşaat işçisi pozisyonunda çok sayıda alım yapılıyor. Rönesans Holding ve Enka İnşaat başta olmak üzere çok sayıda firmanın yurt dışı iş ilanları yayımladı. Rusya inşaat mühendisi iş ilanları başta olmak üzere çok sayıda pozisyon için verilen ilanlar haberimizde!

Emlak İş İlanları 31.05.2021 - 13:40 31.05.2021 - 13:40 Serhat Karaman

Çin'in ardından dünyada yurt dışında en çok iş yapan müteahhitler listesinde Türkiye ikinci sırada yer alırken açılan yeni şantiyeler için inşaat işçisi alımları da tüm hızı ile devam ediyor. Yurt dışında çalışmak istiyorum diyen kişilerin son dönemdeki gözde ülkeleri arasında yer alan Rusya'da alımlar hız kazandı. 

Rusya inşaat işçisi alım ilanları ile farklı pek çok sayıda pozisyon için şirketler alıma çıkarken bu şirketlerden en çok ilgi görenleri Rönesans Holding ve Enka İnşaat olarak öne çıkıyor. 

RÖNESANS İNŞAAT RUSYA İŞ İLANLARI! 

Personel alımlarını kendi kariyer sitesi üzerinden yürüten Rönesans İnşaat aşçı, planlama ve maliyet kontrol şefi, satın alma şefi, borulama işleri şefi, kalite güvence kontrol teknikeri, çelik montaj kısım şefi, kontrat şefi, personel şefi, çelik montaj şefi, alt yapı mühendisi, ince işler şefi, teknik ofis mühendisi ve statik düzeyn mühendisi olmak üzere çok sayıda pozisyonda olmak üzere personel alımı ilanları yayımlandı. 

Rönesans İnşaat Rusya aşçı alımı pozisyonu için en az lise mezunu olmak şartı ile alanında 5 sene deneyimli ve yurt dışı deneyimi olan kişiler arasından başvuru kabul edileceğini belirtirken tüm yurt dışı iş ilanları için ülke dışında çalışmasına engel bir durumu bulunmamak yer aldı. Rönesans inşaat iş başvurusu ve Enka İnşaat iş ilanları için kendi kariyer siteleri üzerinden başvuru yapılabileceği gibi Kariyer Net internet sitesi üzerinden de yayımlanan iş ilanlarına başvuru yapılmasına olanak sağlanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@