Saçma Sapan, İğrenç, Sadece Reyting Amaçlı! Fatih Portakal'dan Fox TV Eleştirisi

Son dönemde tartışmalara konu olan Fox TV Programları hakkında bir eleştiride Fatih Portakal tarafından yapıldı. Portakal Fulya Öztürk'ün sunduğu Fulya İle Umudun Olsun programını eleştirdi.

Gündem 03.10.2021 - 15:15 03.10.2021 - 15:18 Gülcan Özer

Gündüz kuşağında yayımlanan programlar yoğun eleştirelere neden olurken işlenen konular ağızları açık bırakıyor. Toplumun büyük bir hızla dejenere olduğunun en iyi kanıtı olan bu programlarda işlenen konular tepki çekiyor. 

Bunlardan biri de Fulya Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı Fulya İle Umudun Olsun programında yaşanmıştı. Celal Bilin isimli bir kişi programın canlı yayınında eşinin görüntülerinin olduğu iddia edilen cinsel içerikli videoyu canlı yayında açmıştı. 

FOX TV HABER MÜDÜRÜYDÜ: FATİH PORTAKAL FOX TV'YE SERT TEPKİ GÖSTERDİ! 

Televizyonların sabah ve gündüz kuşaklarında yayımlanan programlar büyük tepki çekmeye devam ediyor. Yaşanan son olaylardan biri de bu programlardan biri de Fulya Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı Fulya İle Umudun Olsun programında yaşanmıştı. 

Canlı yayında Celal Bilin isimli kişi içerisinde eşinin görüntülerinin olduğunu iddia ettiği bir videoyu canlı yayında açmıştı. Canlı yayında yapılan bu hareket büyük tepki çekerken konu hakkında tepki gösteren isimlerden biri de Fatih Portakal oldu. 

Fatih Portakal yapmış olduğu açıklamasında "Sadece reyting amaçlı saçma sapan, iğrenç içerikler" değerlendirmesine bulunurken ''Bu ve benzerlerine program denmemeli. Sadece reyting amaçlı saçma sapan, iğrenç içerikler. Böyle içeriklere izin verenlerde kabahat. “Halk bunu izliyor, istiyor” demekse ilkesizlik" diyerek halkın izlemesine rağmen böyle içerikler üretilmesini ilkesizlik diyerek eleştirdi. Programda daha öncede benzer olaylar yaşanmış, ortaya çıkarılan çarpık ilişkiler tepki çekmiş, çocukların izlediği saatlerde bu tip konuların işlenmesi eleştirilmişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@