Sadakatsiz'in Yıldızı Cansu Dere'den 1.2 Milyon Liralık Arazi Yatırımı!

Ekranların reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere vazgeçilmez tatil adresi olan Marmaris'te dev arazi yatırımına imza attı. Güzel oyuncu bulduğu her fırsatta tatil yapmak için gittiği Marmaris'ten 2 adet arazi satın aldı.

Emlak Magazin 14.06.2021 - 08:33 14.06.2021 - 08:33 Serhat Karaman

Ekranların sevilen yüzü ve son dönemde başrol oynadığı Sadakatsiz dizisi ile evlerimize konuk olan Cansu Dere yeni bir emlak yatırımı ile daha adını duyurdu. Diğer ünlülerden farklı olarak tatil için Bodrum ya da Çeşme yerine Marmaris'i tercih eden Cansu Dere yatırım amaçlı bu ilçeden 2 arazi satın aldı. 

Daha önce de emlak yatırımları ile adından söz ettiren Cansu Dere bu sefer arazi yatırımı yapmayı tercih etti. Marmaris'in en değerli iki bölgesi arasında yer alan Söğüt ve Bozburun bölgelerinde yer alan iki arazi için güzel oyuncunun yoğun pazarlık sonrasnıd 1.2 milyon lira ödeme yapmayı kabul ettiği iddia edildi. 

CANSU DERE MARMARİS'TEN ARAZİ SATIN ALDI! 

Marmaris'te satılık villa fiyatları el yakmaya devam ederken güzel oyuncu Cansu Dere buradan villa almak yerine arazi yatırımı yapmayı tercih etti. Güzel oyuncu yapmış olduğu açıklamasında anne tarafından annesi ile aynı şehirde doğan bir kişinin bile olmadığını, dedelerini bir köyü ve konağı olmadığını belirterek "Ben kendime yatırım yapmayı tercih ettim. Ev almayı anlıyorum, ama bir sürü ev alabilmek için insanın bu deneyimden vazgeçmesini pek anlayamıyorum"  diyerek neden arazi yatırımı yaptığını açıkladı. 

Şu anda Marmaris Bozburun'da tatil yapan Cansu Dere'nin arazi yatırımı öncesi ince eleyip sık dokuduğu, çok sayıda seçeneği inceledikten sonra karar verdiği belirtilirken güzel oyuncunun satın aldığı 2 arazi için 1,2 milyon lira ödeme yapacağı belirtiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@