Şahan Gökbakar İsyan Etti: Villamı İfşa Ettiler!

Canlandırdığı Recep İvedik karakteri ile fenomen haline gelen Şahan Gökbakar Marmaris'teki villası ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Emlak Magazin 15.07.2021 - 13:51 15.07.2021 - 16:52 Gülcan Özer

Ekranların en sevilen komedyenleri arasında yer alan Şahan Gökbakar eşi ve çocukları ile Marmaris'te tatile çıkmıştı. Yaklaşık 10 milyon lira ödeyerek satın aldığı villasında gözlerden uzak bir tatil yapmak isteyen ünlü isim önce evinin önündeki koya fazla yaklaşan tur tekneleri nedeni ile sıkıntı yaşarken sonrasında ise villasının önüne astığı "Özel Mülktür, Girilmez" tabelaları nedeni ile sorun yaşamıştı. 

Kendisine özel yaptırmış olduğu ve teknesini bağladığı iskeleye astığı tabelalar sonrasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hakkında soruşturma başlatılan ünlü yıldız, sonrasında evinin drone ile görüntülerini çektiğini iddia ettiği TRT'den şikayetçi oldu. 

10 MİLYON LİRALIK VİLLASI BAŞINA BELA OLDU, TATİL BURNUNDAN GELDİ!

Eşi ve ailesi ile gözlerden uzak, sessiz ve sakin bir tatil yapmak için kesenin ağzını açan Şahan Gökbakar Marmaris'e 67 kilometre uzaklıkta bulunan ve iki koy arasında bulunan bir villa satın almıştı. Son derece geniş bir arazi üzerine kurulu bulunan ve kalabalıktan uzak konumu ile dikkat çeken villa için Gökbakar 10 milyon lira para öderken evin tadilatı için de yüksek bir harcama gerçekleştirmişti. 

Recep İvedik karakteri ile ününe ün katan ünlü yıldız kendisi hakkında yapılan yalan haberlere sosyal medya hesabı üzerinden isyan etti. Evinin kaçak olduğu ya da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından iskele yıkım kararı çıktığı haberlerini yalanlayan yıldız TRT tarafından taciz edildiğini iddia etti. 

şahan-gökbakar-açıklama

YAPI KAYIT BELGESİ ALMIŞ! 

Kendisi hakkında "Kaz Dağları yok olmasın" dediği günden beri kamuoyunda bir kötüleme ve iftira kampanyası başlatıldığını iddia eden Şahan Gökbakar günlerdir hakkında yalan haber yapıldığını söyledi. 

Hem kendisinin hem de ailesinin taciz edildiğini belirten Şahan Gökbakar konunun ana haber bültenlerine kadar taşındığını belirterek devlet televizyonu olan TRT kanalında evinin üzerinde drone uçurulduğunu, özel hayatının ihlal edildiğini, eşi ve 2 çocuğu ile birlikte yaşadığı evin yerinin herkese ifşa edildiğini belirterek tepki gösterdi. 

yapı-kayıt-belgesi

Ortada iddia edildiği gibi yıkılması gereken bir kaçak dubleks villa ya da iskele olmadığını dile getiren Şahan Gökbakar kendisine evi satan kişi tarafından tüm yapılar için yapı kayıt belgesi alındığınn, ecrimisil bedellerinin ödendiğini belirterek olayların fitilini ateşleyen tur teknesi ve evinin görüntüsünü yayınlayan kişiler hakkında da ilerleyen günlerde yasal süreç başlatacağını söyledi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@