Şahan Gökbakar'a Yıldız Tilbe ile Dalga Geçtiği İçin Tepki Yağdı! Acılı Anne de Sessiz Kalmadı

Başıboş köpekler öldürülsün dediği için şikayet edilen ve ifade veren Yıldız Tilbe ile dalga geçen Şahan Gökbakar'a sosyal medyadan tepki yağdı.

Gündem 19.04.2022 - 13:43 19.04.2022 - 15:12 Gülşah Konuk Akın

Antalya Serik'te yaşayan 10 yaşındaki Mahra Melin Pınar, başıboş köpeklerden kaçarken kamyonun altında kalmıştı. Hastanede 23 günlük yaşam mücadelesi veren Mahra'nın ölümü tüm Türkiye'yi derinden sarsmıştı. Mahra'nın acısı tazeyken farklı illerden sokak köpeklerinin saldırılarına ilişkin haberler gelmeye devam ediyor.

Köpeklerden kaçarken kamyonun altında kalan Mahra Melin için destek amaçlı paylaşım yapan ve 'Başıboş köpekler öldürülsün' ifadelerini kullanan Yıldız Tilbe, savcılığa şikayet edilmişti. İfade veren Yıldız Tilbe, Köpeklerin Türkiye Cumhuriyeti'nin, Atatürk'ün, Osmanlı'nın, şehitlerin teslim ettiği topraklarda onların çocuklarını, yaşlılarını yediğini dile getirmişti. 

ŞAHAN GÖKBAKAR TEPKİLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Şikayet nedeniyle ifade veren Yıldız Tilbe ile dalga geçen Şahan Gökbakar, tüm tepkileri üzerine çekti. Yıldız Tilbe ile dalga geçen Gökbakar, Tilbe'nin ifadesine yönelik yorum yaparak birkaç tane daha olduğunu, onları da eklese daha vurucu olabileceğini ifade etti. Sosyal medyada gündem olan bu sözlere tepkiler çığ gibi büyüdü.  Dalga geçip gülen Şahan Gökbakar'a: "Bir ayda üç kız çocuğu köpek saldırısı sonucu öldü, sen hâlâ gülüyorsun!" yorumunda bulundular.

1b

MAHRA'NIN ANNESİ DE ÖFKELENDİ
Şahan Gökbakar ve alaycı yorum yapan Nevşin Mengü'nün konuşmalarından sonra Mahra'nın acılı annesi tepki gösterdi. Anne yapılan yorumlara ilişkin: "Anahtar kelimeleri yazıyorum. Çocuğum başıboş köpekler yüzünden kamyon altında kaldı, bacağı paramparça oldu ve hayatını kaybetti! Hadi gülmeye devam edin." açıklamasında bulundu. Acılı annenin paylaşımı sosyal medya kullanıcıları tarafından da destek gördü. Annenin paylaşımına katılan kullanıcılar, aynısı sizin çocuğunuzun başına gelseydi böyle davranabilir miydiniz diyerek tepki gösterdi.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@