Seda Sayan Evini Sattığı İddialarını Yalanladı

Türkiye'nin en çok kazanan sanatçılarından biri olan Seda Sayan yatırımının büyük bir bölümünü emlak yatırımı olarak değerlendirmeyi tercih ediyor.

Emlak Magazin 07.09.2018 - 22:03 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Türkiye'nin en çok kazanan sanatçılarından biri olan Seda Sayan yatırımının büyük bir bölümünü emlak yatırımı olarak değerlendirmeyi tercih ediyor.

Türkiye'nin emlak zengini ünlülüleri arasında yer alan Seda Sayan hakkında çıkan son dönemdeki iddiaları yanıtladı. İlk olarak Rezidanst satın aldığı hakkında çıkan haberleri yalanlayan Seda Sayan rezidans daireleri çok sevdiğini ancak satın almadığını söyledi. Sayan "Evimi Satmadım" Evini sattığı konusunda ki iddiaları da yalanlayan Seda Sayan aynı zamanda Levent rezidans projeleri arasında yer alan projeden ev satın aldığı yönündeki haberler için de "Satın almadım. Ben rezidans yaşantısını seviyorum.O rezidans da çok güzel, konumu güzel. Etiler'deki evimi de satmadım. Onlarla Oğulcan ilgileniyor. Ben çalışıyorum, Oğulcan'ın eline para veriyorum. Oğulcan, ekonomiden sorumlu aile bakanımız; sülaleye artık Oğulcan bakıyor. İşletme okudu, master'ını da yaptı.O nedenle bütün sülaleyi geçindirme, ekonomiyi planlama ondan sorulur. Ben karışmıyorum, çok rahatım. Oğulcan, bana harçlık veriyor ama bazen çok acımasız davranıyor. Bana 'Kredi kartlarında biraz frene bas' diyor." diyerek açıklamada bulundu. Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@