>

Sedat Peker'in Son Yayınladığı Videodaki Reşat Hacıfazlıoğlu Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır, Ne İş Yapar?

Sedat Peker son günlerde yayınladığı videolara bir yenisini daha ekledi. Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da tanıdığını iddia ettiği Reşat Hacıfazlıoğlu ile telefon görüşmesinin kaydını yayınladı. Peki Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, ne iş yapar?

Sedat Peker'in Son Yayınladığı Videodaki Reşat Hacıfazlıoğlu Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır, Ne İş Yapar?

Sedat Peker, Youtube üzerinden yayınladığı videolarla gündem olmaya devam ediyor. Bugün bir video daha yayınlayan Sedat Peker tüm ilgiyi üzerine çekmeyi yine başardı. Sedat Peker daha önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da tanıdığını iddia ettiği Reşat Hacıfazlıoğlu'nu şahit göstermişti. Sedat peker akrabam dediği ve videoda da Reşat baba olarak hitap ettiği Reşat Hacıfazlıoğlu'nun kim olduğuna dair büyük bir merak yaşanmaya başlandı.

REŞAT HACIFAZLIOĞLU KİMDİR?

Sedat Peker'in akrabası olduğu bilinen Reşat Hacıfazlıoğlu hakkında çok fazla bilinen bir bilgi bulunmamaktadır. Gaziosmanpaşa'da faaliyet gösteren Gopark AVM'nin sahibi olan Reşat Hacıfazlıoğlu'nun İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile tanışıklığı olabileceği iddia ediliyor. Bakan Süleyman Soylu'nun siyasete atılmadan önce Gaziosmanpaşa'da oldukça tanınan birisi olduğu biliniyordu. Bu nedenle Reşat Hacıfazlıoğlu ile de daha önceden tanışıklığı olabileceği iddia ediliyor.

Reşat Hacıfazlıoğlu hakkında bilinen bir bilgi daha ise memleketinin Rize olduğudur. Sedat Peker'in de ailesinin Rize bağlantısından dolayı Reşat Hacıfazlıoğlu'nun memlektine dair bu bilgi elde edildi. Ancak Bakan Süleyman Soylu'nun bağlantısının memleket nedeniyle olmayacağı tahmin ediliyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu aslen Trabzon'un Of ilçesindendir. Bakan Soylu'nun siyasete atılmadan önce Trabzon ile çok yakın bir ilişkisi olmadığı da biliniyor.

BAKAN SOYLU TANIRIM DEMİŞTİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun tanıdığını söylediği Reşat Hacıfazlıoğlu'nun kaç yaşında olduğuna dair bir bilgi bulunamamıştır. İş adamı olan Reşat Hacıfazlıoğlu hem Sedat peker ile hem de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile diyaloğu olduğu biliniyor.

Sedat Peker'in Reşat Hacıfazlıoğlu hakkında bir video yayınlaması bu ismi bir anda Türkiye gündemine taşıdı. Şu ana kadar Reşat Hacıfazlıoğlu hakkında ulaşılabilen bilgiler bu kadarla sınırlıdır.