Şevval Sam’dan şaşırtan mülk açıklaması!

Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam sağlık şartları ve imkanı olduğu takdirde mülk sahibi olmak istemediğini bunun yerine karavanda yaşamayı tercih ettiğini söyledi.

EMLAK MAGAZİN 16.08.2019 - 10:32 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam sağlık şartları ve imkanı olduğu takdirde mülk sahibi olmak istemediğini bunun yerine karavanda yaşamayı tercih ettiğini söyledi.

Uzun süredir sessizliğini koruyan oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, son zamanlarda sessizliği verdiği bir röportajla bozdu. Yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, mülk edinme konusunda da herkesin dikkatini çeken bir açıklama yaptı.SAĞLIĞIM VE İMKANLARIM EL VERİRSE"Sağlığım ve imkanlarım el verirse dünyayı bir karavanla gezmeyi istiyorum. Karavanla insan daha özgür oluyor. Mülk edinmek istemiyorum” diyen şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam, “Ötesine ihtiyacım yok" dedi.ÖTESİNE İHTİYACIM YOK“Senin karavana yerleşme isteğin varmış. Doğru mu?” sorusuna  oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, “Evet. Gelecekte eğer imkanım olursa mobil yaşayacağım. Sağlığım ve imkanlarım el verirse dünyayı bir karavanla gezmeyi istiyorum. Karavanla insan daha özgür oluyor. Mülk edinmek istemiyorum, bana yetecek kadarı var, ötesine ihtiyacım yok. Güzel bir karavan aldığım zaman bir benzin parası gerekecek sadece, hatta belki o zamanlara elektrikli karavan da olur. Mobil yaşam, bağımsızlık duyguma karşılık gelen bir durum aslında. Deniz kenarına çektiğin zaman yalıda oturuyorsun, dağ başına çektiğin zaman dağ evinde oluyorsun. Herkesin paraya, konfora bakışı farklı olabilir, benimki de böyle.” Diyerek cevap verdi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@