Şeyma Subaşı Açıkladı: Healtyish Cafe Kirası Yüksek Olduğu İçin Kapanıyor!

Acun Ilıcalı ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra yaşadığı yeni aşk ile magazin gündeminin yakından takip ettiği Şeyma Subaşı çok konuşulan Healtyish Cafe kirası hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

EMLAK MAGAZİN 11.12.2019 - 00:30 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Acun Ilıcalı ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra yaşadığı yeni aşk ile magazin gündeminin yakından takip ettiği Şeyma Subaşı çok konuşulan Healtyish Cafe kirası hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde!

Uzun süredir kafesinde işlerin kötü olduğu ve kapanacağı iddiası ile gündeme gelen Şeyma Subaşı sonunda iddiaları kabul etmek zorunda kaldı. Healtyish Cafe Kapanıyor! Şeyma Subaşı You Tube kanalı üzerinden yapmış olduğu canlı yayında gelen soruları tüm içtenliği ile yanıtladı. Merak edilen kafesi hakkındaki soruyu da yanıtlayan Subaşı “Bütün dürüstlüğümle cevaplıyorum. Biz 1,5-2 sene önce hangi ülkeye gittiysem hem sağlıklı yaşama kafasında yaşayan biriydim. 6-7 yıldır gittiğim marketler ve kafelerde gördüğüm şeylere ilgili bir insan haline döndüm.Bundan 2 sene önce Acun’a bunu bir proje olarak sundum. Burada isminden menülerindeki bütün renklerine her şeyine kadar ben karar vermiş ve ekiple beraber benim emeğim olan bir restoran kafe açtık. Başta gerçekten çok güzel gitti. Bu tabi ki de benim ünlü olmam, Acun’un ünlü olmasından o yüzden güzel gitti. Bundan 3-4 ay sonra da bu böyle devam etti" diyerek işlerin bozulduğunu itiraf etti. Sürekli olarak yurt dışında olduğu için kafesi ile yeteri kadar ilgilenemediğini belirten Subaşı “Başka projeler yapmayı düşünürken bir yandan sosyalleşme bir yandan yurt dışı derken ben Healthyish eşittir Şeyma Subaşı olarak orada kalamam. Ben bunu gördüm.Eğer ben sadece orada öyle duracaksam ‘Şeyma Subaşı bir kafe sahibi’ olarak duracaksam evet devam ederim; kazanırım, yaparım da. Ama ben bu değilim. Biz de mantıklı bir şekilde düşündük ve şu anda bakıyoruz ama herhalde kapatacağız gibi görünüyor" diyerek kafesini kapatacağını söyledi. Healtyish Cafe Kirası Kaç Lira?Şeyma Subaşı çok konuşulan kira hakkında da açıklama yaparak kafenin kirasının aylık 80 bin ira olduğunu duyurdu. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@