Şeyma Subaşı yeni evine taşındı!

Son zamanlarda yazdığı “Sadece Şeyma” adlı kitapla gündem olan Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından yeni evine taşındı.

Emlak Magazin 10.08.2019 - 20:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Son zamanlarda yazdığı “Sadece Şeyma” adlı kitapla gündem olan Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından yeni evine taşındı.

Acun Ilıcalı ile yaşadıkları aşk sonrasında magazin dünyasına bomba gibi düşen haberlerle boşanma kararı alan Şeyma Subaşı, boşanmanın ardından yeni evine yerleşti. Yeni yazmış olduğu ve herkes tarafından okunarak yorumlanana “Sadece Şeyma” adlı kitabıyla da dikkatleri üzerine çeken Subaşı, Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra Ulus’ta yeni ev satın aldı.ŞEYMA SUBAŞI ULUS’A TAŞINDISosyal medya platformunu çok aktif bir şekilde kullanan 29 yaşındaki Şeyma Subaşı Kuruçeşme'deki villayı satılığa çıkarmasıyla dikkat çekmişti. Kuruçeşme'deki villayı satılığa çıkarmasının ardından Subaşı, Ulus'ta beğendiği eve taşındı. Subaşı, yeni evini de takipçileriyle paylaştı.EVİNİN FOTOĞRAFLARINI TAKİPÇİLERİYLE PAYLAŞTITV8’in sahibi ünlü işadamı Acun Ilıcalı'dan beklenmedik bir şekilde boşanan ve ayda aldığı 125 bin TL'lik nafaka ile gündeme oturan Subaşı, Ilıcalı'nın Kuruçeşme'deki villayı satılığa çıkarmasıyla yeni ev arayışına başlamıştı. Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Subaşı, yeni evine taşınmasının ardından yeni evinin fotoğraflarını takipçileriyle gecikmeden paylaştı. Yeni evinin fotoğraflarını instagram hesabından paylaşan Subaşı, Ulus'ta bulunan evinin manzarasının çok güzel olduğu görüldü.İŞTE ŞEYMA SUBAŞI'NIN YENİ EVİ


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@