Show TV Baba Dizisi Nerede Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Show TV iddialı bir kadro ile Baba dizisini yayımlamaya hazırlanıyor. Peki dizide kimler oynuyor, dizi nerede çekiliyor, ne zaman başlayacak? Haberimizde.

Show TV Baba Dizisi Nerede Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Show TV sezon ortasında iddialı bir yapım ile izleyecileri ile buluşmaya hazırlanıyor. İlk fragmanı yayınlanan dizide çok önemli oyuncuların yer aldığı görülüyor. İşte söz yeni diziye dair ilk bilgiler ve çekim mekanlarına göre detaylar.

SHOW TV BABA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yeni sezona oldukça hareketli başlayan Show TV dizileri bir bir ekranda yer aldı. Çok önemli isimlerin yer aldığı projelerde reytinglerde önemli başarılar yakalayan kanal sezon ortasında da iddialı bir yapımı izleyicisinin beğenisine sunacak. AY Yapım imzalı dizinin ilk fragmanı ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Dizinin Konusu

Dizi Anadolu'dan İstanbul'a gelen Saruhan ailesinin hikayesini işleyecek. Ailenin hem içeride yaşadığı sorunları hemde dışarıya karşı verilen mücadeleyi ele alacak. Dizinin senaryosu ise diziye dahil olacak yeni isimlerle şekillenecek.

Dizi Nerede Çekilecek?

Baba dizisinin çok önemli bir bölümü İstanbul'da çekilecek. İstanbul'un tek bir mekanında değil geniş bir çevrede çekilecek dizide zaman zaman farklı illerde de çekimler olması bekleniyor.

Dizide Kimler Yer Olacak?

Dizinin oyuncu kadrosunda çok önemli iki isim yer alıyor. Dizide Haluk Bilginer Emin Saruhanlı karakterini canlandıracak. Tolga Sarıtaş ise Kadir Saruhanlı rolünde olacak. Dizide ayrıca Taner Rumeli, Nihan Okutucu, Cem Uslu, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar, Beril Pozam, Damlasu İkizoğlu yer alacak.

SONRAKİ HABER