Show TV'nin Fenomen Dizisi Çukur'dan Final Kararı! Çukur Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Show TV'de 4 sezondur Pazartesi akşamları yayınlanan ve reyting listelerini alt üst eden fenomen dizi Çukur için final haberleri gelmeye başladı. Çukur dizisi ne zaman final yapacak, tarih belli oldu mu, final açıklaması yapıldı mı, final bölümü hangi tarihte yayınlanacak?

Show TV'nin Fenomen Dizisi Çukur'dan Final Kararı! Çukur Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Türk televizyon tarihine iz bırakan dizilerden olan Çukur için final haberleri gelmeye devam ediyor. Show TV'de Pazartesi akşamları yayınlanan ve oldukça büyük bir beğeni ile çok geniş kitlelere ulaşmayı başaran Çukur dizisi doludizgin ilerliyor. Ancak Çukur dizisinde final bölümüne çok yaklaşıldığı ve dizinin kısa bir süre içerisinde final yapacağı güçlü bir şekilde konuşmaya başlandı.

Show TV'nin Fenomen Dizisi Çukur'dan Final Kararı! Çukur Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? - Resim 1

ÇUKUR NEDEN FİNAL YAPACAK?

Çukur dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren çok ses getiren bir çalışma oldu. Dizinin bölüm sahneleri internet üzerinden milyonlarca defa izlendi ve rekorlar üzerine rekorlar kırıldı. Her bölüm ayrı bir heyecanın yaşandığı Çukur için son aylarda final iddiaları gündeme gelmeye başlamıştı. Hatta oyuncular dizinin 125. bölümde final yapacağını duyurmuşlardı. Çukur dizisi başladığında 4 sezonluk bir planlama yapılmış ve hikaye o doğrultuda oluşturulmuştu. Şimdi 4. sezonun sonuna geliniyor ve dolayısı ile finale adım adım ilerleniyor. Çukur bunun için final yapacak. Ayrıca Show TV'nin de diziyi devam ettirme gibi bir niyeti de yok. Gelecek sezonun planlamasını yapan Show TV'de yeni planlamada Çukur'a yer verilmedi. Bunun için Çukur'un bu sezon final yapması resmi olarak açıklanmasa da gayriresmi olarak kesinleşti.

ÇUKUR NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Çukur için yapılan planlamada dizinin 125. bölümde ekranlara veda edeceği kararlaştırılmıştı. Ancak hem hikayenin akması hem de izleyicilerin talepleri nedeniyle 129. bölümde final yapılmasına karar verildi. Çukur 125. bölüm bu akşam ekranlara gelecek. Bu final uzatması olmasaydı Çukur bu akşam final bölümü ile ekranlara veda edecekti. Ancak dizinin ekranlara vedası Ramazan Bayramı sonrasında olacak. Bölümlerin yayınlanmasında bir aksama meydana gelmezse ve normal yayın akışı devam ederse Çukur dizisi 17 Mayıs 2021 pazartesi akşamı final bölümü ile ekranlara veda edecek.

Show TV'nin Fenomen Dizisi Çukur'dan Final Kararı! Çukur Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? - Resim 2

ÇUKUR DİZİSİ FİNAL SÜRPRİZLERİ NELER OLACAK?

Çukur dizisi için Ay Yapım sürpriz bir final ile seyircilere veda etmeyi planlıyor. Bunun için de Gökhan Horzum'un senaryo çalışmaları sürüyor. Final bölümünde Aras Bulut İyinemli'nin canlandırdığı Yamaç Koçovalı karakterinin yeniden babasının emaneti olan mahallesini geri alması gerçekleşecek. Amca karakteri ile büyük bir mücadeleye girecek olan Yamaç Koçovalı yanında sürpriz isimleri görecek. Şu anda Amca'nın yanında duran Erkan Kolçak Köstendil'in canlandırdığı Vartolu Sadettin, Amca'nın gerçek yüzünü görüp kardeşi Yamaç'ın yanına Salih Koçovalı ile geçecek. Hatta Amca'yı Salih Koçovalı'nın öldüreceği de planlandı. Ancak final sahnesine kadar ana karakterlerden çok sayıda ismin diziye veda edeceği de bildirildi.