Sigara Fiyatlarına Zam Geldi Mi, Zamlı Sigara Fiyatları Haberleri Doğru Mu?

British American Tobacco Türkiye sigara fiyatlarına zam haberleri sonrası açıklama yaptı. İşte zamlı sigara fiyatları ve sigara fiyatlarına zam iddiası hakkında yapılan yeni açıklamalar!

Gündem 27.08.2019 - 12:35 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

British American Tobacco Türkiye sigara fiyatlarına zam haberleri sonrası açıklama yaptı. İşte zamlı sigara fiyatları ve sigara fiyatlarına zam iddiası hakkında yapılan yeni açıklamalar!

Sigara tiryakileri peş peşe gelen zam haberleri sonrası şaşkına dönerken sigara fiyatları rekora koştu. Sigara Fiyatına Zam Haberleri Doğru Mu? BATT Sigara Zammı Açıklaması Sigara fiyatlarına zam geldiği haberleri sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Yayılan haber sonrası çok fazla tepki gelmesi üzerine British American Tobacco Türkiye bir açıklama yapmak zorunda kaldı. British American Tobacco Türkiye tarafından yapılan açıklama ile sigara fiyatlarına zam yapıldığı ve zamlı sigara fiyatları olarak yazılı medyada paylaşılan görsellerin gerçeği yansıtmadığı dile getirildi. BATT tarafından yapılan yazılı açıklama metninde "Bugün bazı sosyal medya hesaplarından British American Tobacco Türkiye ürünlerine zam yapılacağı şeklinde verilen haberler ve sözde zamlı fiyat listeleri gerçeği yansıtmamaktadır.Kurumumuzun ürünlerine yönelik aldığı bir zam kararı yoktur. Gerçek olmayan ve kurgulanmış görseller ile servis edilen, ne amaçla yapıldığını anlayamadığımız bu tür haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz" denilerek zam iddiaları kesin bir dille yalanlandı. Yapılan yalanlama açıklamasının ardından sosyal medyada farklı yankılar oluştu. Bir takım sosyal medya kullanıcıları tepkiler üzerine sigara zammının geri çekildiğini iddia ederken bazı sosyal medya kullanıcıları ise bilgi kirliliğine karşı herkesi yalan haberlere inanmamaları konusunda uyardı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@