Son Dakika! Amerika'da Helikopter Gökdelene Çarparak Düştü, Terör Saldırısı Şüphesi Var

Amerika'da bir helikopterin gökdelene çarparak düştüğü öğrenildi. Olayın terör saldırısı olabileceği şüphesi ile geniş güvenlik önlemleri alındı.

Gündem 10.06.2019 - 21:39 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Amerika'da bir helikopterin gökdelene çarparak düştüğü öğrenildi. Olayın terör saldırısı olabileceği şüphesi ile geniş güvenlik önlemleri alındı.

Amerika'nın New York eyaletinde yer alan ve gökdelenleri ile meşhur olan Manhattan bölgesinde büyük bir facia yaşandı. Bölgenin en lüks yerleşim merkezi olan 7. caddeye düşen helikopter için terör şüphesi ile olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. Amerika'nın Kalbinde Büyük Panik! Amerika'nın kalbi olarak kabul edilen Manhattan bölgesinin en lüks yerleşim yerleri arasında gösterilen 7. caddede bulunan bir gökdelene helikopter çarptı. Çarpmanın etkisi ile gökdelende büyük hasar meydana gelirken helikopter ise 7. caddenin üzerine düştü. Amerikan basını tarafından yapılan ilk haberlere göre 1 kişinin hayatını kaybettiği açıklanırken helikopterin Times Meydanına yakın bir yere düştüğü belirlendi. New York Valisi Andrew Cuomo tarafından olay yerinden yapılan ilk açıklamada "Helikopterin bu binaya inmek istemesinin nedenini bilmiyoruz. Bu rutin bir iniş değil" açıklaması şüphe uyandırırken halk terör saldırısı iddiaları üzerine büyük bir tedirginlik yaşamaya başladı. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@