Son Dakika! Denizli'den Sonra Malatya'da Da Deprem Oldu

Türkiye depremlerle sarsılmaya devam ediyor. Denizli depremi sonrası son dakika deprem haberi Malatya'dan geldi. Malatya'da deprem oldu. Detaylar haberimizde!

Gündem 25.03.2019 - 14:53 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Türkiye depremlerle sarsılmaya devam ediyor. Denizli depremi sonrası son dakika deprem haberi Malatya'dan geldi. Malatya'da deprem oldu. Detaylar haberimizde!

AFAD tarafından yapılan son dakika açıklaması ile Malatya'da deprem olduğu haberi paylaşıldı. Merkez üssü Malatya'nın Arguvan ilçesi olan depremin şiddeti ise 4,5 olarak açıklandı. Peş peşe iki depremle sarsılan Malatya'da ilk deprem saat 14:13'te 2.5 büyüklüğünde gerçekleşirken, ikincisi 14:29 sularında 4.5 büyüklüğünde yaşandı. 4.5 Şiddetinde Deprem Panik Yarattı! İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı’ndan paylaşılan bilgilere göre richter ölçeğine göre 4.5 şiddetinde olduğu belirlenen bir deprem yaşandı. Deprem yer tabakasının 7.01 km altında meydana gelirken hem merkez üssü olan Arguvan'da hem de yakın illerde hissedilerek halk arasında büyük panik yaşanmasına neden oldu. Depremde şimdiye kadar açıklanan bilgilere göre yıkılan bir ev olmadığı ve yaralı bulunmadığı öğrenildi.Yaşanan deprem Elazığ'da da hissedilirken son günlerde üst üste gelen deprem haberlerin de etkisi ile halk arasında büyük panik yaşandığı, vatandaşların evlerini ve işyerlerini terk ederek sokaklara açık alanlara çıktığı gelen ilk bilgiler arasında yer alıyor. Haber Kaynağı: Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@