Son Dakika Deprem Haberi: Elazığ Sivrice, Gaziantep, Tunceli ve Malatya 4.2 Depremle Sarsıldı!

Türkiye'de deprem fırtınası tüm hızı ile devam ederken depremin yaralarını sarmaya çalışan Elazığ yine şiddetli bir deprem ile sarsıldı.

Gündem 17.02.2020 - 14:54 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Türkiye'de deprem fırtınası tüm hızı ile devam ederken depremin yaralarını sarmaya çalışan Elazığ yine şiddetli bir deprem ile sarsıldı. Merkez üssü Elazığ Sivrice olan depremin şiddeti ise 4.2 olarak duyuruldu. Deprem, Gaziantep, Malatya ve Tunceli'de de hissedildi

24 Ocak 2020 tarinde yaşanan 6,8 şiddetindeki deprem ile büyük yıkım yaşayan ve çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybetmesi ile tüm Türkiye'yi yasa boğan Elazığ'da yine deprem yaşandı. 4.2 ŞİDDETİNDEKİ DEPREM ELAZIĞ'IN YANI SIRA MALATYA, TUNCELİ VE GAZİANTEP'TE DE HİSSEDİLDİDepremin merkez üssü Elazığ Sivrice olarak açıklanırken depremin şiddeti ise 4,2 olarak duyuruldu. Deprem sonrası vatandaşlar büyük korku ve panik yaşarken özellikle de depremde hasar alan binalarda oturanlar panik ile sokaklara çıktı. Yine yıkım için beklenen binaların çevresinde de yaşanan sarsıntı sonrası yıkılacak endişesi ile büyük panik yaşandığı görüldü. Deprem merkez üssü olan Elazığ Sivrice yanı sıra komşu şehirler olan Tunceli, Malatya ve Gaziantep'te de hissedildi. 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@