Son Dakika! FETÖ Elebaşı Fetullah Gülen Öldü Mü? Zehirlendi İddiaları

Son dakika haberine göre FETÖ ele başı olan Fetullah Gülen'in zehirlendiği ve öldüğü iddia edildi. İşte yapılan açıklamalar ve detayları.

Gündem 18.11.2021 - 09:25 18.11.2021 - 09:25 Mustafa KARAGÖZ

Gece saatlerinde gelen son dakika iddialarında Paralel Devlet Yapılanması, 15 Temmuz darbe girişimi sorumlusu gösterilen ve silahlı FETÖ terör örgütü lideri Fetullah Gülen'in zehirlendiği ve öldüğü iddia edildi. 

FETÖ LİDERİ GÜLEN ZEHİRLENDİ ÖLDÜ İDDİASI

Basına yansıyan iddiaların ardından ilk açıklama geldi. Anadolu Ajansı Washington Büro Şefi Hakan Copur kendi sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamasında bölgede herhangi bir hareketlilik olmadığını ancak bu hareketsizliğin bişey olmadığı anlamına gelmeyeceğini söyledi.

Copur açıklamasında "İddialara konu olan olaylarla ilgili bölgedeki polis kaynaklarına ve yerel medyaya yansıyan bir durum yok. Bu yine de çiftlikte herhangi bir olay yaşanmadığı anlamına gelmez, bir şeyler olmuş ve bu polise (henüz) intikal ettirilmemiş de olabilir." ifadelerini kullandı. 

Açıklamanın devamında ise Copur "Ancak böyle bir durumu uzun süre örgüt bile saklayamaz. Kısa sürede işin rengi belli olur, biz de yerinden gelişmeleri aktarırız." dedi.

fetö öldü

ZEHİRLENDİ İDDİASI SOSYAL MEDYAYA DÜŞTÜ

FETÖ terör örgütü lideri Fetullah Gülen ile ilgili sosyal medya üzerinden yayımlanan haberlerde zehirlendiği öne sürüldü. Fetullah Gülen'in bir kişi tarafından zehirlendiği aynı şekilde kendisinin de öldüğü iddialar arasında yer alıyordu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@