Son Dakika: İstanbul'da Şiddetli Deprem Yaşandı

Marmara bölgesini etkisi altına alan deprem fırtınası tüm hızı ile sürerken son olarak İstanbul'da deprem yaşandığı duyuruldu.

GÜNDEM 11.01.2020 - 16:53 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Marmara bölgesini etkisi altına alan deprem fırtınası tüm hızı ile sürerken son olarak İstanbul'da deprem yaşandığı duyuruldu. Şiddetli deprem yaklaşık 20 saniye sürerken diken üstünde olan İstanbullular büyük panik yaşadı.

Kandilli Rasathanesi'nden gelen son dakika açıklamasına göre İstanbul'da 16:39 sularında çok şiddetli bir deprem meydana geldi.Kandilli depremin büyüklüğünü 4.7 olarak açıklarken, deprem yaklaşık 20 saniye boyunca hissedildi. Sosyal medyada da kısa süre içerisinde binlerce kişi korkularını dile getiren yorumlar yaptı. 4.7 ŞİDDETİNDEKİ DEPREM 20 SANİYE SÜRDÜ! İstanbul'da yaşanan şiddetli deprem şehirde büyük panik yaşanmasına neden oldu. Daha önce de şiddetli deprem ile sarsılan şehirde yine kısa sürede büyük panik yaşandığı görüldü. Şu ana kadar yıkılan bir bina ya da can kaybı olup olmadığı yönünde bilgi gelmezken hem belediyenin hem de bakanlığın ekiplerinin köylere ulaşmaya çalıştığı ve hasar tespit çalışmalarına başladıkları duyuruldu. İSTANBUL VALİSİ ALİ YERLİKAYA AÇIKLAMA YAPTIMarmara Denizinde başta istanbul olmak üzere çevre illerde hissedilen Kandilli Rasathanesi verilerine göre 4.7 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Bilgi vermeye devam edeceğim.

Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@