Son Dakika Sedat Peker Gelişmesi! Video Çektiği Ve Kaldığı Yeni Mekan Tespit Edildi!

Sedat Peker son günlerin en popüler ismi haline geldi. Dubai'de çektiği videolar ile Türkiye gündemini sarsan Sedat Peker'in bu videoları nerede çektiği merak konusu oluyor. Kaldığı mekanın tespit edilmesinin ardından mekan değişen Sedat Peker'in yeni adresi de bulundu.

Son Dakika Sedat Peker Gelişmesi! Video Çektiği Ve Kaldığı Yeni Mekan Tespit Edildi!

Türkiye'de son günlerde Sedat Peker'in Youtube üzerinden yayınladığı videolar gündem oluyor. Bu videolarda başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere Türkiye'nin etkin siyasetçileri ve iş adamları hakkında iddialarda bulunan Sedat Peker'in nerede olduğu da araştırma konusu olmaya devam ediyor.

SEDAT PEKER'İN YENİ MEKANI DA TESPİT EDİLDİ

Sedat Peker dün yayınladığı 7. videosunda nerede olduğuna dair açıklama da yapmıştı. Gittiği çok sayıda ülkede kendisine baskı yapıldığını ve Türkiye'ye gönderilmek istendiğini söyleyen Sedat Peker, Makedonya, Sırbistan, Kosova, Fas gibi ülkelerde kalmasına izin verilmediği için Birleşik Arap Emirlikleri'ne gittiğini ifade etti.

Son Dakika Sedat Peker Gelişmesi! Video Çektiği Ve Kaldığı Yeni Mekan Tespit Edildi! - Resim 1

Sedat Peker'in şu anda Dubai'de olduğu biliniyor. Bir süre önce Sedat Peker'in Dubai'de kaldığı otel dikkatli sosyal medya kullanıcıları tarafından tespit edilmişti. Videonun çekildiği mekandan yola çıkılarak yapılan araştırma ile Sedat Peker'in Dubai'de Roda Beach Resort isimli otelde kaldığı ve bu otelin villa tipi evleri olduğu öğrenilmişti. Bu otelin yerinin tespit edilmesi üzerine Sedat Peker hemen mekandan ayrılarak kendisine bir başka mekan buldu. Youtube üzerinden 7. videosunu yeni mekanda çeken Sedat Peker nerede olduğunu ise tam olarak söylemedi.

DUBAİ'DE OTEL DEĞİŞTİRDİ

Sedat Peker'in yeni mekanı ise çok geçmeden yine tespit edildi. OdaTV tarafından yayınlanan habere göre Sedat Peker son videosunu Habtoor Palace Dubai'de çekti. Otelin fiyatlarına internetteki rezervasyon sitelerinde bakıldığında 2 işi ve 3 çocuğun gecelik oda ücreti 20.656 TL olduğu görüldü. Dubai merkezde yer alan otel Sedat Peker'in yeni adresi oldu.

Son Dakika Sedat Peker Gelişmesi! Video Çektiği Ve Kaldığı Yeni Mekan Tespit Edildi! - Resim 3

Sedat Peker'in ikinci mekanının da tespit edilmesi üzerine şu anda herkes yeni bir mekan değişikliği yapılıp yapılmayacağını merak etmeye başladı. Sedat Peker'in yine adresni değiştireceği iddia edildi.

SONRAKİ HABER