Son Dakika Yapı Kredi Bankası Çöktü Mü? Mobil Uygulama Sorunu! İlk Resmi Açıklama Geldi Mi?

Yapı Kredi Bankası çöktü mü? Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasında oturum açma sorunu yaşanıyor. Bankacılık işlemleri ne düzelecek? Yapı Kredi'den ilk resmi açıklama geldi mi? haberimizde.

Gündem 09.12.2021 - 11:04 09.12.2021 - 11:12 Mustafa Karagöz

Son Dakika Haberi; Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasını indiren onlarca banka müşterisi günün ilk işlem saatlerinde oturum açma sorunu yaşadılar. Mobil uygulamaya girmeye çalışan müşteriler uyarı yazıyla karşılaştılar. Peki bankanın uyarı yazısında hangi ifadeler yer aldı? Sorun ne zaman düzelecek? İşte detaylar. 

YAPI KREDİ BANKASI ÇÖKTÜ MÜ?

Yapı Kredi Bankası müşterisi olan onlarca vatandaş sabahın erken saatlerinde bankanın mobil uygulamasına girmeye çalıştıklarında sorunla karşılaştılar. Oturum açamayan müşteriler hesaplarına giremediler ve işlemlerini gerçekleştiremediler.

Bir süre sonra tekrar deneme yapan müşteriler daha sonra uyarı ekranıyla karşılaştılar. Uygulamaya girmeye çalışıldığında müşterilere açılan ekranda şu bilgi mesajı yer aldı. "Şu an sistemlerimizde geçici bir sorun yaşıyoruz. En kısa sürede çözülmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz"

yapı-kredi-uyarı

MÜŞTERİLER SOSYAL MEDYADAN DİLE GETİRDİLER

Mobil uygulama üzerinde sorun yaşayan müşteriler sorunları sosyal medya üzerinden paylaştılar. Birçok müşteri yaşanan soruna dair paylaşımda bulunurken yapılan güncellemeler ve bakımların tekrarlanmaya başladığı iddia edildi. Bazı kullanıcılar ise sorunların borsa açılış saatlerinde oluşmaya başladığı tepkisinde bulundular. 

SORUN DÜZELEDİ Mİ?

Yapı Kredi Bankası sabaha saatlerinde yaşanan sorunu gidermek iin büyük çaba harcadı. Uygulamaya giriş yapılmaya sağlanırken halen sorun yaşayan müşteriler tekrar deneme yaparak sistemi kontrol edebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@