Star TV'nin Yeni Dizisi Ada Masalı Nerede Çekildi, Kırlangıç Adası Nerededir, Nasıl Gidilir?

Star TV'nin yeni dizisi Ada Masalı, her salı akşamı izleyicilerle buluşacak. İlk bölümü ile büyük ilgi uyandıran Ada Masalı dizisine ilişkin detaylar büyük bir merakla araştırılıyor. Ada Masalı dizisi nerede çekildi? Ada Masalı dizisindeki Kırlangıç Adası nerede? Kırlangıç Adası'na nasıl gidilir? Ada Masalı dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler vardır?

EMLAK MAGAZİN 15.06.2021 - 21:07 15.06.2021 - 21:07

Star TV'de yayın hayatına başlayan yeni dizi Ada Masalı ilk bölümü ile büyük bir ilgi uyandırdı. Orijinal konusu ve yetenekli oyunculardan kurulu oyuncu kadrosu ile yaz döneminde Salı akşamlarına ambargo koyması beklenen Ada Masalı dizisine ilişkin çok sayıda detay araştırılıyor. Dizinin ilk bölümünden keyif alan ve çekim yapılan yerleri merak eden izleyiciler “Ada Masalı dizisi nerede çekildi?” ve “Ada Masalı dizisindeki Kırlangıç Adası nerede, hangi ilde, nasıl gidilir” sorularının cevaplarını öğrenmek istiyorlar. 

ADA MASALI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Ada Masalı dizisinin ilk bölümü ile ekrana kilitlenen izleyiciler dizinin hangi ilde ve nerede çekildiğini merak etmeye başladılar. Muhteşem mekanların kullanıldığı dizideki ada görüntüleri izleyicilerin tatil isteklerini de arttırdı. Ada Masalı dizisi İzmir'in Sığacık ilçesinde çekiliyor. Küçük bir adaya kurulan dizi platosu ile oyuncular hem tatil yapıyorlar hem de keyifli bir şekilde dizinin çekimlerini gerçekleştiriyorlar. 

ADA MASALI DİZİSİNDEKİ KIRLANGIÇ ADASI NEREDE; NASIL GİDİLİR?

Ada Masalı dizisinde senaryo gereği olaylar Kırlangıç Adası'nda geçiyor. Kırlangıç Adası ise Ege'de Yunanistan'a ait olan ve Türkiye'ye de çok yakın adalardan birisidir. Dizide mekan olarak Kırlangıç Adası söylense de çekimler o adada yapılmıyor. Kırlangıç Adası Yunanistan'ın Teselya bölgesinmde bulunan bir şehirdir. Ege Denizi'nde bulunan ada, Şeytan Adaları olarak adlandırılan adaların bir parçasıdır. 

ADA MASALI KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Ada Masalı dizisnin başrollerini başarılı genç Oyuncular Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz paylaşmaktadır. Bu iki ismi güçlü bir oyuncu kadrosu eşlik etmektedir. Ada Masalı'nın konusu ise başarılı bir iş insanı olan Haziran ile Kırlangıç Adası'nın yardımsever genci Poyraz'ın kesişen yollarını anlatıyor. 
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@