Survivor Şampiyonu İsmail Balaban'da Katılıyor! Elmalı Yağlı Güreşleri 2021 Hangi Kanalda, Ne Zaman?

Survivor şampiyonu İsmail Balaban bu sefer güreş şampiyonu olmak için minderde! Elmalı yağlı güreşleri 2021 başladı! Elmalı yağlı güreşleri 2021 ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta, Dmax yayın akışı!

Gündem 05.09.2021 - 10:38 05.09.2021 - 10:40 Gülcan Özer

Dünyanın en eski organizasyonlarından biri olarak tarihi bir öneme sahip olan Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri için beklenen gün geldi. Türkler tarafından ata sporu olarak benimsenen güreş için bu sene mindere Survivor şampiyonu İsmail Balaban'ın çıkacak olması da ayrı bir heyecan kattı. 

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Survivor'da son derece zorlu geçen şampiyonluk yarışını kazanmayı başaran Başpehlivan İsmail Balaban bu sefer mindere yağlı güreş şampiyonu olmak için çıkacak. Şampiyonu bu sene takım arkadaşları olana İlayda Şeker, Aleyna Çalışkan ve Batuhan Karacakaya'da yalnız bırakmadı. 

ELMALI GÜREŞLERİ 2021 NE ZAMAN?

Bu sene 669.'su düzenlenecek olan 1352 yılından bu yana düzenlenen ve dünyanın en eski spor organizasyonlarından biri olan 669. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri dün itibari ile başladı. 4 - 5 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan organizasyonda bugün son kez yapılacak olan müsabakalar ile şampiyon belirlenecek. 

elmalı-yağlı-güreşleri

ELMALI GÜREŞLERİ 2021 HANGİ KANALDA, ELMALI YAĞLI GÜREŞLERİ DMAX CANLI İZLE YAYIN AKIŞI SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Bu sene yağlı güreşleri Dmax kanalı yayımlayacak. Son kez mindere çıkacak olan pehlivanlar arasında yapılacak olan yağlı güreşler saat 10:30 itibar ile DMax tarafından canlı yayımlanmaya başlanacak ve canlı yayın saat 19:00'a kadar devam edecek. Aralıksız devam eden canlı yayında İsmail Balaban ile özel röportaja da yer verilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@