The Walking Dead Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ekranların efsane dizileri arasında yer alan The Walking Dead dizisi çekim yerleri ile de merak konusu uyandırıyor. Peki, The Walking Dead nerede çekiliyor?

Emlak Magazin 04.06.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Ekranların efsane dizileri arasında yer alan The Walking Dead dizisi çekim yerleri ile de merak konusu uyandırıyor. Peki, The Walking Dead nerede çekiliyor?

The Walking Dead dizisi ortak dizi ve film platformu netfilx üzerinde yayınlanıyor ve sadece netflix üyeleri tarafından izlenebiliyor. The Walking Dead dizisinin yapımcısı özellikle son dönem korku ve gerilim filmleri ve dizileri içinde ismi sıyrılmış ve herkesin beğendiği başarılı yapımlara ima atmış Amerikalı başarılı yapımcılar Frank Darabont ve Angela Kang olarak karşımıza çıkıyor. The Walking Dead Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?The Walking Dead dizisinin çekildiği yer Amerika’nın Georgia eyaleti. Dizi aslında çok sayıda figüran ve çok geniş bir kadroyla çekildiği için çekildiği yerler genellikle dizi veya film platosu şekilde kullanılan şehir dışı bölgeler.The Walking Dead Dizisinin Konusu Nedir?The Walking Dead dizisinin konusu şerif Rick Grimes vurularak komaya girer. Uyandığında kendini bir zombi cehenneminde bulur. Ailesini bulmak için ne yapacağını bilmeden, lider olmak için bir gruba bağlandıktan sonra sorumluluk alıyor ve bu insan grubunun hayatta kalmasına, yaşayacakları bir yer bulmasına ve yiyecek almasına yardımcı olmaya çalışıyor.Aslında bu dizi bir insanın başkalarını ve yakınlarını kurtarmak için ne gibi riskler alabileceğini ve hayatını sevdikleri için nasıl riske atabileceğini gösteriyor bize.The Walking Dead Dizisinin Oyuncuları Kimler?The Walking Dead dizisinin oyuncuları dizinin efsane haline gelen başrol oyuncusu Daryl Dixon rolünde Norman Reedus, Carol Peletier rolünde Melissa McBride, Rick Grimes rolünde genç ve yetenekli oyuncu Andrew Lincoln, güzel yıldız Lauren Cohan ise Maggie Greene rolünde dizide yer alıyor.Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@