TOKİ 20 Bin Lira Peşinatı Olana Konut Kredisiz 180 Ay Taksitle Sıfır Ev Satıyor!

TOKİ hiç evi olmayanlara ucuz konut satışı müjdesi verdi. Alt gelir grubu, dar gelirli, emekli, asgari ücretli çalışanlar için kira öder gibi taksitle ev sahibi olma fırsatı! İlk kez ev alanlar dikkat

TOKİ 20 Bin Lira Peşinatı Olana Konut Kredisiz 180 Ay Taksitle Sıfır Ev Satıyor!

Hiç evi olmayanlara, ilk kez ev alanlara Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından kira öder gibi ucuz ev sahibi olma imkanı sunuldu. Yükselen konut fiyatları nedeniyle dar gelirli vatandaşlar ev sahibi olmakta zorlanırken özellikle de asgari ücretli çalışanlar ve emekliler için kira öder gibi ev sahibi olmak imkansız hale gelmişti.

Yükselen ev fiyatları nedeniyle ev sahibi olmak isteyen kişiler sosyal konut projelerini daha yakından takip ederken devlet tarafından destek verilmesi nedeni ile ucuz ev almak isteyen kişiler TOKİ projelerini tercih ediyor. TOKİ 100 bin sosyal konut projesi ile toplu sosyal konut başvuruları alırken bir yandan da stokta olan konutları da ucuz fiyatla satışa sunuyor.

HİÇ EVİ OLMAYANLARA, İLK KEZ EV ALACAKLARA TOKİ MÜJDESİ!

TOKİ tarafından satışa sunulan konut projeleri kapsamında hiç evi olmayanlara ve TOKİ konut projesinden daha önce ev almayan yani ilk kez ev alacak olan kişilere kira öder gibi ev sahibi olma müjdesi geldi.

toki yeni satış ilanları 24 aralık

TOKİ Türkiye geneli açık satış listesi yayımlanırken 11 ilde kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuldu. TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Alt gelir grubu 438 adet konut için sadece 20 bin TL peşinatla ev başvurusu yapma müjdesi verildi.

TOKİ 2+1 konut fiyatı için 207 bin 126 lira seviyesini duyururken 3+1 konut fiyatı ise 260 bin 320 TL olarak ilan edildi. En düşük aylık taksit tutarı 1.035 TL olarak belirlenirken 3+1 konut orta gelir grubu almak isteyenler için ise en düşük aylık taksit tutarı 1.301,60 TL olarak ilan edildi.

toki antalya ilanları

TOKİ Antalya konut projesi için belirlenen satış fiyatı ise 238 bin TL olarak ilan edildi.

TOKİ'DEN NASIL EV SAHİBİ OLUNUR, TOKİ GOV TR KONUT PROJESİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafında satışa sunulan tüm konutlar TOKİ GOV TR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmaktadır. Her ilan için Ziraat Bankası ya da Halkbank şubeleri üzerinden başvuru alınmakta olup, projenin başvuru tarihi, başvuru yapılacak banka şubesi, peşinat tutarı ve aylık taksit rakamları internet sitesi üzerinden duyurulmaktadır.

SONRAKİ HABER