TOKİ Bitlis Beşminare Kura Çekimi Sonuçları Açıklandı!

Bitlis Merkez Beşminare TOKİ konut projesi kura çekilişi noter huzurunda canlı yayında yapıldı. Yapılan kura çekimi ile 2+1 ve 3+1 konutlar için hak sahipleri isim listesi oluşturuldu.

Toki 22.09.2021 - 11:40 22.09.2021 - 11:45 Gülcan Özer

TOKİ Bitlis Merkez Beşminare konut projesi kura çekilişi tamamlandı. Pandemi nedeniyle alınan önlemler kapsamında seyircisiz olarak yapılan kura çekimi kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlandı.

21 adet 2+1 konut ve 108 adet 3+1 konut olmak üzere toplamda 129 adet konut için gerçekleştirilen kura çekilişi ile hak sahipleri belirlenmiş oldu. Sadece 21 bin lira peşinat ve 890 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olacak şanslı kişiler büyük sevinç yarattı 

BİTLİS BEŞMİNARE TOKİ KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI BELİRLENDİ! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Bitlis Merkez Beşminare Mah. 1. Etap 317 Konut ve Ticaret Merkezi projesi kapsamında satışa sunulan alt gelir grubu 21 adet 2+1 konut ve orta gelir grubu 108 adet 3+1 konut için hak sahipleri belirlenmiş oldu. 

Sadece yüzde 12 peşinat ödeyerek ev sahibi olma imanı sunulan projede 180 ay vadeli ev sahibi olma imkanı sunuldu. Aylık taksit tutarı 890 liradan başlayan projede alt gelir grubu konutlar yoğun ilgi görmüştü. 

TOKİ Bitlis Beşminare konut projesi için başvuru yapan kişiler arasından yapılan kura çekimi töreni pandemi nedeniyle seyircisiz olarak yapılırken TOKİ Facebook, You Tube, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden canlı olarak yayımlandı. Noter huzurunda yapılan kura çekilişi sonuçlarının onaylanmasının ardından kurumun resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR adresi üzerinden akşam saatlerinde yayımlanacak. Yine e devlet internet sitesi üzerinden de TOKİ kura sonucu sorgulama yazarak adınıza isabet eden bir konut olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@