TOKİ Erzurum Şenkaya kura sonuçları! Şenkaya Toki 2+1 3+1 isim listesi

TOKİ Erzurum Şenkaya kura sonuçları belli oldu. Noter huzurunda çekilen kura sonrası Şenkaya Toki 2+1 3+1 isim listesi açıklandı.

Toki 15.06.2022 - 11:00 15.06.2022 - 11:01 Büşra Uluşen

Toplu Konut  İdaresi Başkanlığı TOKİ, ucuz konut projelerine hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşların uygun taksitler ödeyerek ev sahibi olmasının yolunu açan TOKİ, talep projeleriyle de adından söz ettiriyor. 

TOKİ, 100 bin sosyal konut projesi kapsamında Erzurum - Şenkaya'da bir proje gerçekleştirdiğini daha önce açıklamıştı. Başvuru sürecinin ardından yoğun bir talep ile karşılaşan proje, yapılacak kura çekimi ile taçlanacak. 

TOKİ Erzurum Şenkaya kura sonuçları! 2+1 3+1 isim listesi!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Erzurum'un Şenkaya ilçesinde yeni konutlar inşa ediliyor. Orta gelir grubunda yer alan 2 oda 1 salon 62 adet konut ve 3 oda 1 salon 32 adet konut olmak üzere toplam 94 adet konut için konut belirleme kurası çekildi.

TOKİ hizmet binasında seyircisiz olarak gerçekleşen kura çekimi, TOKİ'nin sosyal medya hesapları (Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram) üzerinden canlı yayınlandı. Noter huzurunda tüm şeffaflığı ile çekilen kura eş zamanlı olarak vatandaşlara gösterildi. 

TOKİ Erzurum Şenkaya kura sonuçları ve isim listesi, TOKİ'nin resmi internet sayfası olan TOKİ GOV TR üzerinden yayınlanıyor. Kura çekimi sona erdikten sonra ilgili duyurular bölümünde kura sonuç listesi açıklanıyor. 

Kura sonucunu öğrenmenin bir diğer yöntemi ise yine TOKİ GOV TR'de yer alan '' Kura Sonuç Sorgulama '' sekmesidir. Bu sekmeye tıklayıp T.C kimlik numarası yazılarak kurada çıkan evin blok, kat, ve daire numarası gibi bilgilerine erişmek mümkün olmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@