TOKİ Kargo Taşıma Hizmeti Alacak! İhale Tarihi Belli Oldu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kargo Taşıma Hizmeti Alımı İşi için ihale duyurusu yayımladı. İhaleye ilişkin bilgiler haberimizin detaylarında.

Toki 17.01.2022 - 11:45 17.01.2022 - 11:45 Büşra Uluşen

Basın İlan Kurumu ilan portalının resmi internet sitesinden yapılan duyuruya göre TOKİ kargo taşıma hizmeti alımı işi için ihaleyi başlattı. 

Kargo Taşıma Hizmeti Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. 

İhale metninde ihalenin türü Şehir içi, Şehir dışı yaklaşık 199.900,00 adet kargo gönderilmesi olarak belirtildi.

TOKİ KARGO TAŞIMA HİZMETİ ALIMI İŞİ İHALESİ!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) kargo taşıma hizmeti alımı işi için ihale tarihini duyurdu. 

TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ihale metninde, söz konusu ihalenin 8 Şubat 2022 saat 11.00'de yapılacağı bildirildi. İhale için teklifler ihale tarih ve saatine kadar T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Dğeişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent- Çankaya /Ankara adresine doğrudan teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderim yapılabilecek. 

toki kargo ihale

TOKİ Kargo Taşıma Hizmeti Alımı İşi ile ilgili ayrıntılı bilgiler TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@