TOKİ Kilis Polateli 2+1 ve 3+1 Konut Projesi Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi Belirlendi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ kura çekilişi sonuçları belirlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kilis Polateli TOKİ evleri için kura çekimi yapıldı.

TOKİ Kilis Polateli 2+1 ve 3+1 Konut Projesi Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi Belirlendi

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişiler için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan ucuz sosyal konut projeleri tüm hızı ile devam ediyor. Ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilerin yakından takip ettiği projeler kapsamında satışa sunulan Kilis Polateli konut projesi için bugün yapılan kura çekimi ile başvuru yapanlar arasında hak sahipleri belirlendi.

Kilis Polateli TOKİ evleri projesi kapsamında (2+1) nitelikli 57 adet ve (3+1) nitelikli 29 adet olmak üzere toplam 86 adet konut satışa sunulmuştu. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişiler tarafından yapılan başvurular sonucunda 86 şanslı hak sahibi bugün noter huzurunda yapılan kura çekimi ile belirlendi.

TOKİ KİLİS POLATELİ EVLERİ KONUT PROJESİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI 5 OCAK 2022 İSİM LİSTESİ!

Koronavirüs salgını nedeni ile alınan önlemler nedeni ile kura çekimi seyircisiz olarak yapılırken TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden başvuru yapan kişilerin anlık olarak takip edebilmesini sağlamak adına canlı olarak yayımlandı. Noter huzurunda yapılan ve canlı olarak yayımlanan kura çekimi ile ilk olarak 57 adet 2+1 konut için, sonrasında ise 29 adet 3+1 adet konut için ev sahibi olmaya hak kazanan kişiler belirlendi.

TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ SORGULAMA! TOKİ KURALARI NEREDEN, NASIL ÖĞRENİLİR?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ kura çekilişi sonuçları kurumun resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR üzerinden akşam saatlerinde yayımlanmakta olup yine isteyen kişiler akşam itibari ile E-devlet üzerinden TOKİ kura sonucu sorgulama yazarak kimlik numarasına isabet eden bir ev olup olmadığını öğrenebilmektedir.

SONRAKİ HABER