TOKİ Kırıkkale Delice Konutları Kura Sonuçları Belli Oldu!

Toplu Konut İdaresi tarafından bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile Kırıkkale Delice projesinin hak sahipleri belirlendi. Delice TOKİ kura sonuçları haberimizde.

Toki 22.12.2021 - 11:48 22.12.2021 - 11:48 Büşra Uluşen

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından ''Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye'' projesi kapsamında inşa edilen konutlar için kura çekilişleri bugün gerçekleştirildi. TOKi Delice kurasına katılan birçok kişi kura sonuçlarını araştırıyor. 

TOKİ Delice Kura Sonuçları Yayınlandı!

Kırıkkale'nin Delice ilçesinde inşa edilecek konutlar için yapılan kura çekilişinde daha önce başvuruda bulunan kişiler arasından hak sahipleri belirlendi. 

TOKİ Delice kura çekilişi noter huzurunda gerçekleştirildi. Çekiliş aynı zamanda TOKİ'nin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlandı. 

Çekiliş sonucunda ev sahibi olma şansı yakalayan hak sahipleri, hayallerindeki evlere uygun taksit ve vade imkanlarıyla kavuşacak. 

TOKİ Delice Kura Sonucu Sorgulama

TOKİ kura sonuçları TOKİ'nin web sitesi üzerinden açıklandı. Sonuçları öğrenmek isteyen kişiler sorgulama işlemi ve projeyle ilgili detaylı bilgi için TOKİ'nin internet sitesini ziyaret edebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@