TOKİ Konya Hüyük Kura Çekimi Sonuçları 2022 İlan Edildi! Hüyük TOKİ Hak Sahibi İsim Listesi Belirlendi!

TOKİ Konya Hüyük kura çekimi sonuçları belli oldu. Canlı yayın ile yapılan kura çekimi sonrasında isim listesi de paylaşıldı.

Toki 08.02.2022 - 11:00 08.02.2022 - 11:03 Büşra Uluşen

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Konya ilinin Hüyük ilçesinde alt gelir grubuna yönelik 142 adet konut projesinde sona yaklaşılıyor. Proje kapsamındaki 142 adet konuttan 11'i bugün yapılan kura çekimi ile sahiplerini bulacak. 

TOKİ KONYA HÜYÜK KURA ÇEKİMİ 2022 GERÇEKLEŞTİRİLDİ! 

Başvuru süreci 28 Ocak'ta tamamlanan proje kapsamında inşa edilen 142 adet konuttan 2+1 11 adedi için bugün kura çekimi gerçekleştirildi. Kura çekimi sonrasında ilk kez ev sahibi olan 11 aile sözleşme tarihi için gün saymaya başladı. 

Kura çekimi TOKİ tarafından noter huzurunda gerçekleştirildi. Kura çekimine herhangi bir izleyici kabul edilmezken salonda yalnızca kura çekimi yapmakla görevli olan kişiler yer aldı. 

TOKİ Konya Hüyük kura çekimi canlı izlemek isteyen başvuru sahipleri, TOKİ'nin resmi sosyal medya platformlarından yayını takip edebiliyor. Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram'da eş zamanlı yayınlar açılarak, kuranın şeffaflığı ve heyecanı birebir yansıtılıyor. 

KONYA HÜYÜK KURA 2+1 KONUTLAR İSİM LİSTESİ AÇIKLANDI!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından kura çekimi yapılan Konya Hüyük konut projesi sonrasında gözler yayınlanacak isim listesine çevrildi. Uygun fiyatlarla ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşayan vatandaşlar, konut projesinde hak sahibi çıkmaları durumunda evlerinin parasını 240 ay içerisinde ödeyebilecekler. 

toki konya hüyük-2

TOKİ Konya Hüyük kura çekimi sonuçları TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden duyuruluyor. Kurada hak sahibi olup olmadığını öğrenmek isteyenler TOKİ GOV TR adresine giriş yaptıktan sonra '' Kura Sonuç Sorgulama '' bölümünden TC kimlik numaraları ile kolayca sorgulama yapabilecekler. 

TOKİ Konya Hüyük konutları 36 ay içerisinde tamamlanarak hak sahibi vatandaşlara teslim edilecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@