TOKİ Satıyor! 156 Bin Liraya 2+1 Konut, 204 Bin Liraya 3+1 Konut Projeleri Satış İlanları Yayımlandı

TOKİ Türkiye Geneli Açık Satış İlanları yayımlandı. Farklı illerde yer alan konutlar için en düşük taksit tutarı 521 TL olarak belirlenirken 16 bin TL peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuldu...

Toki 15.10.2021 - 16:17 15.10.2021 - 16:17 Gülcan Özer

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yeni konut satış ilanları duyuruları yayımlandı. Farklı illerde yer alan 12 konut projesi için başvurular açılırken ev sahibi olmak isteyen kişilere hem düşük peşinat hem de kiradan ucuz taksitlerle konut sahibi olma imkanı sunuldu. 

Satışa sunulan konut projeleri arasında en düşük konut peşinatı talep edilen proje 16 bin 449 TL peşinatla başvuruların kabul edildiği TOK Şanlıurfa Akçakale Atatürk Mahallesi konut projesi olurken en düşük aylık taksit tutarı ise 521,74 lira talep edilen TOKİ Konya Hadim konut projesi oldu. 

TOKİ 2+1 ALT GELİR GRUBU KONUT PROJESİ İÇİN EN DÜŞÜK FİYAT KAÇ TL?

TOKİ Ekim ayı konut satış ilanları Türkiye Geneli Açık Satış Listesi 2021 güncellendi. Yapılan güncelleme ile çok sayıda ilde yer alan konutlar için başvurular açılırken alt gelir grubu olarak satışa sunulan 2+1 konutlar için en düşük konut fiyatı 156 bin 522 TL olarak ilan edildi. TOKİ Konya İli Hadım İlçesi 147 Adet Konut projesi kapsamında satışa sunulan konutlar için en düşük konut peşinatı 18 bin 728 TL olarak belirlenirken en düşük aylık taksit tutarı ise 521,74 lira olarak belirlendi. 

toki-2+1-konut-satış-ilanları

TOKİ ORTA GELİR GRUBU KONUT PROJELER İİLE 165 BİN LİRAYA 3+1 SIFIR KONUT SATILIYOR 

3+1 sıfır konut almak isteyen kişilere yönelik olarak TOKİ tarafından satışa sunulan orta gelir grubu konut projeleri arasında yer alan TOKİ Şanlıurfa Akçakale İlçesi Atatürk Mahallesi projesi içerisinde yer alan konutlar için en düşük konut fiyatı 204 bin 474 olarak ilan edildi. 

toki-3+1-konut-satışı

Projeden yer alan konutlardan almak isteyen kişiler için en düşük konut peşinatı tutarı 16 bin 499 TL olarak belirlenirken en  düşük aylık taksit tutarı ise 825 lira olarak belirlendi. 

TOKİ KONUT BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ konut satış ilanları TOKİ GOV TR internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup projeden ev sahibi olmak isteyen kişiler başvurularını Halkbank ya da Ziraat Bankası şubelerinden başvuru tarihleri içerisinde yapılabilmektedir. Her proje için başvuru yapılacak banka şubesi ve başvuru peşinat tutarı bankanın resmi internet sitesi üzerinden ilan edilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@