19 Bin TL Peşinatı Olana TOKİ'den Aylık 780 TL Taksitle 2+1 Konut Satışı!

TOKİ Eylül ayı konut satış ilanları ile yeni konut projelerini duyurdu. 159 bin liradan başlayan fiyatlarla Eylül ayı ucuz konut satış ilanları yayımlandı!
19 Bin TL Peşinatı Olana TOKİ'den Aylık 780 TL Taksitle 2+1 Konut Satışı!

Son dönemde konut fiyatlarında yaşanan hızlı artış ile beraber dar ve orta gelirli aileler için ev sahibi olmak biraz daha zorlaşırken vatandaşın umudu olarak TOKİ öne çıktı. Yapılan kanuni düzenleme sonrasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesine dahil edilen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bu adım sonrasında sosyal konut projelerine ağırlık vermeye başlamıştı.

2019 senesinde 50 bin sosyal konut projesi ile yoğun ilgi gören ve başvuru rekoru kıran TOKİ ardından 2020 senesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimat kapsamında 100 bin sosyal konut projesi üretmişti.

TOKİ TÜRKİYE GENELİ AÇIK SATIŞ LİTESİ GÜNCELLENDİ!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ satış listesini güncelledi. Yeni listede kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak yeni fırsatlar duyuruldu. Ankara, İzmir, Denizli, Afyon, Elazığ, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Kütahya Mersin ve Sivas gibi illerin de aralarında yer aldığı çok sayıda ilde ucuz konut satışı yapılacağı ilan edildi.

19 Bin TL Peşinatı Olana TOKİ'den Aylık 780 TL Taksitle 2+1 Konut Satışı!

19 Bin TL Peşinatı Olana TOKİ'den Aylık 780 TL Taksitle 2+1 Konut Satışı!19 Bin TL Peşinatı Olana TOKİ'den Aylık 780 TL Taksitle 2+1 Konut Satışı!19 Bin TL Peşinatı Olana TOKİ'den Aylık 780 TL Taksitle 2+1 Konut Satışı! 19 Bin TL Peşinatı Olana TOKİ'den Aylık 780 TL Taksitle 2+1 Konut Satışı!

TOKİ ÇORUM KONUT PROJESİ İÇİN AYLIK 780 LİRADAN BAŞLAYAN TAKSİTLERLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNULDU!

Yayımlanan ilanlar için her şehre özel konut satış fiyat listesi ve başvuru şartları da ayrı ayrı belirlendi. Bu ilanlar arasında yer alan TOKİ Çorum Merkez Kuruçay Mahallesi konut projesi kapsamında üretilen 232 adet 2+1 konut için son derece cazip fiyat seçeneği sunuyor.

19 Bin TL Peşinatı Olana TOKİ'den Aylık 780 TL Taksitle 2+1 Konut Satışı!

23 Ağustos 2021 tarihi itibari ile Halkbank Çorum şubeleri ve e Devlet TOKİ başvuru sayfası üzerinden TOKİ konut projeleri başvuruları başlamıştı. 3 Eylül 2021 tarihi itibari ile başvurusu sona eren projede hak sahipleri 10 Eylül 2021 tarihi itibari ile yapılacak olan kura çekimi ile belirlenecek.

Kura çekiminde ev sahibi olmaya hak kazanan kişiler 19 bin 149 lira peşinat ödemeleri durumunda aylık 780 TL taksitle kiradan bile daha düşük taksitlerle ev sahibi olmaya hak kazanacak. TOKİ'den ev sahibi olmak isteyen kişiler için illere göre satış ilanları, başvuru şartları, başvuru yapılacak olan banka şubesi gibi detaylı bilgiler kurumun resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR adresi üzerinden veriliyor.