Adıyaman Kahta Çobanlı TOKİ kura sonuçları! TOKİ Adıyaman evleri çekilişi 2+1 isim listesi sorgulama ekranı

TOKİ Adıyaman Kahta Çobanlı kura çekilişi sonuçları isim listesi noter huzurunda canlı yayın ile yapılan kura çekimi ile belirleniyor. TOKİ kurası canlı yayını nasıl izlenir, canlı yayın linki nedir, Adıyaman Çobanlı TOKİ kura çekilişi sonuçları nereden, nasıl öğrenilir?

Adıyaman Kahta Çobanlı TOKİ kura sonuçları! TOKİ Adıyaman evleri çekilişi 2+1 isim listesi

TOKİ'nin Adıyaman konut projeleri 2022 listesinde yer alan Kahta Çobanlı Mahallesi konut projesi kapsamında satışa sunulan 2+1 nitelikli 18 adet konut için beklenen kura çekimi tarihi geldi. TOKİ'nin Adıyaman Kahta Çobanlı Mah. 150 Adet Konut Projesi kapsamında satışa sunulan 18 adet konut için rekor başvuru yapılmıştı. 

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) tarafından inşa ettirilecek olan 18 konut için kira öder gibi ev sahibi olma umudu ile 2 bin 597 kişi başvuruda bulunmuştu. 8 Eylül 2022 tarihinde açılan başvuru ekranı 14 Eylül 2022 tarihinde kapanmıştı. Başvuru yapan kişiler ise merakla kura çekilişi tarihini beklemeye başlamıştı. 

TOKİ ADIYAMAN KAHTA ÇOBANLI KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI CANLI YAYIN İLE YAPILIYOR!

TOKİ'nin alt gelir grubu konut projeleri arasında yer alan T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) tarafından inşa ettirilecek olan Adıyaman Kahta Çobanlı Mah. 150 Adet Konut Projesi kapsamında 18 adet 2+1 daire satışa sunulmuştu. Projede satışa sunulan 18 adet daire için toplamda 2 bin 597 kişi başvuru yapmıştı. 

Adıyaman Kahta Çobanlı TOKİ kura sonuçları! TOKİ Adıyaman evleri çekilişi 2+1 isim listesi sorgulama ekranı

Projeden ev sahibi olmaya hak kazanan kişiler 134 bin TL peşinat ödemeleri durumunda aylık 2 bin 246 TL taksitle ev sahibi olmaya hak kazanacaklar. Projede peşinat tutarı yüzde 25 olarak ilan edilirken toplam vade süresi ise 180 ay olarak belirlenmişti. 18 konut için hak sahipleri yapılan kura çekimi ile canlı yayında belirlenecek. 

Adıyaman Kahta Çobanlı TOKİ kura sonuçları! TOKİ Adıyaman evleri çekilişi 2+1 isim listesi sorgulama ekranı - Resim : 2

TOKİ ADIYAMAN KAHTA ÇOBANLI MAHALLESİ 2+1 KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2022!

 Saat 11:00 itibari ile TOKİ'nin Facebook, You Tube, İnstagram ve Facebook sayfaları üzerinden canlı olarak yayımlanacak olan kura çekilişi ile hak sahipleri belirlenecek. Kurada adı çıkan kişiler ise noter onaylı listenin hazırlanması ile sisteme girecek. E Devlet şifresi ile sisteme giren kişiler arama bölümüne TOKİ kura yazarak ulaşacakları ekranda kimlik numaralarına isabet eden konut olup olmadığını öğrenebilirler.