Kastamonu Tosya TOKİ Kura Sonuçları Çekilişi İsim Listesi Belirlendi!

TOKİ Kastamonu Tosya Konut Projesi kura çekilişi yapıldı. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenen 2+1 ve 3+1 dairelerin hak sahipleri isim listesi!
Kastamonu Tosya TOKİ Kura Sonuçları Çekilişi İsim Listesi Belirlendi!

100 bin sosyal konut projesi için hazırlıklarını sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bir yandan da devam eden projeler için hak sahiplerini yapılan kura çekilişleri ile belirliyor. Bu kura çekilişlerinden biri de Kastamonu Tosyalı TOKİ konut projesi için yapıldı.

TOKİ KASTAMONU TOSYALI KONUT PROJESİ KURA ÇEKİLİŞİ YAPILDI, EV SAHİBİ OLACAKLARIN İSİM LİSTESİ BELİRLENDİ!

Toplu Konut İdaresi BaşkanlığI TOKİ hizmet binasında yapılan kura çekimi pandemi nedeni ile alınan tedbir kararları kapsamında seyircisiz olarak noter huzurunda greçekleştirildi. TOKİ hizmet binasında yapılan kura çekimi ile Kastamonu Tosya Konut Projesi’nde Tip-2 (2+1) 65 adet konut ve Tip-3 (3+1) 44 adet olmak üzere toplam 109 Adet konut için hak sahipleri belirlenmiş oldu.

Koronavirüs salgını nedeni ile alınan tedbir kararları kapsamında kura çekilişi seyircisiz olarak yapılırken ev sahibi olmak için projeye başvuruda bulunan kişiler arasından önce 2+1 konut için başvuru yapan 65 kişi, sonrasında ise 3+1 konut için başvuru yapan 44 kişi belirlendi. Konut almak için başvuru yapan kişilerin takip edebilmesi adına TOKİ kura çekilişi canlı yayını kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayımlandı.

Kastamonu Tosya TOKİ Kura Sonuçları Çekilişi İsim Listesi Belirlendi!

TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI NEREDEN, NASIL ÖĞRENİLİR?

TOKİ kura çekimi sonuçları kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlanmakta olup ayrıca TOKİ GOV TR internet sitesi üzerinden de çekilişin yapıldığı günün akşamında yayımlanmaktadır.

Siteye giriş yaptıktan sonra burada bulunan kura sonuçları sayfasından kimlik numaranızı yazıp, sorgula butonuna basarak çekiliş sonucunu öğrenebilirsiniz.